Kocaeli

Teka Servis Darıca

Mutfak, sadece yemek yapılan bir yerden fazlasıdır. Mutfak, gülünecek, hayal kurulacak, katkı yapılacak, konuşulacak, karar verilecek, haber paylaşılacak, hayat planları yapılacak ve sonuçta unutulmaz anlar yaşanacak bir mekandır. Bu sebepten ötürü mutfakta kullanılacak olan eşyaların da dayanıklı, kaliteli ve alanında ün yapmış güvenilir markalardan olması gereklidir.

Teka markası beyaz eşya ve mutfak eşyaları arasında kendini kanıtlamış olup markaya ait en sevilen beyaz eşya çeşidi ise ankastre fırındır. Bulaşık makinesi ev hanımlarının her türlü zamanda kurtarıcısı olarak bilinirler. Tabi mutfakta olup da sürekli kullanılacak olan bir beyaz eşyanın arızalanması da kaçınılmaz olmaktadır. Bu sebep ile bu aşamada kullanıcıların ilk aradıkları şey güvenilir bir teknik servistir.

Teka Servis Darıca ekibi olarak bu arayışınızı sonlandırmak için bir telefon kadar uzağınızda size hizmet vermek üzere taleplerinizi bekliyoruz. Darıca ve çevresinde güvenilir, sorumlu, uzman ekibe sahip bir teknik servis arıyorsanız şubemiz ve ekibimiz tam size göre. İlgili telefondaki müşteri hizmetlerimizden randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.


Darıca Teka Servisi
Telefon:0216 620 95 59
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Nimet

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Teka markasına ait ankastre bulaşık makinemi her zamanki gibi çalıştırmaya kalktığımda ekrana program için görüntülerin gelmediğini fark ettim. Her şeyi takılı ve yerli yerinde olmasına rağmen problemi çözemeyince Teka Servis Darıca şubesi iletişime geçerek arıza bildirmeme rağmen 2 gün oldu ekip hala gelmedi bu servisi kullanıp da makinesini teslim edebilen gerçekten var mı?

 • Mine

  Yeni eve taşınırken evimize bir ankastre fırın almaya karar vermiştik. Uzun araştırmalar sonucunda da biraz pahalı ama kaliteli olsun diyerek Teka markasını tercih ettik. İlk seneler kesintisiz bir şekilde çalışan ankastremiz hiç sorun çıkarmamıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde üzerindeki dijital saat arızalandı. Bu şekilde de çalışmıyordu. Biz de vakit kaybetmeden Teka Servis Darıca ile iletişime geçtik. Oldukça ilgili olan ekip ertesi gün gelip kısa bir süre içerisinde sorunumuzu çözdüler.

 • Burcu

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Teka markasına ait fırınımı her zamanki gibi çalıştırmaya kalktığımda ekrana program için yazıların gelmediğini fark ettim. Her şeyi takılı ve yerli yerinde olmasına rağmen problemi çözemeyince Teka Servis Darıca şubesi iletişime geçerek arıza bildirdim. Gelen ekip hemen yazılımsal olarak kaynaklanan arızayı hemen gidererek mağduriyetimi engellediler.

 • Buket

  Alalı 2 sene geçtiği için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait buzdolabım, garanti kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başlayınca Teka Servis Darıca ekibini arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

 • Zuhal

  Daha önce yaşadığımız kötü deneyimlerden dolayı yeni bir bulaşık makinesi almaya karar verdik. Biraz pahalı olsa da kalitesinden dolayı Teka markası bize oldukça cazip gelmişti. Gerçekten de fiyat performans olarak düşünlebilecek markaların başında geliyor. Ancak yakın zamanda makinemiz E4 hatası verdi. Hiç anlamadığım bir şey olduğu için hiç dokunmadan Teka Servis Darıca şubesini aradım. Gelen ekip arızanın sensörden kaynaklandığını söyleyip parça değişmi yaptıktan sonra makinem düzeldi.

 • Halime

  Bulaşık makinemde pompa motoru burçları arızalıydı. Bundan dolayı da oldukça gürültülü çalışıyordu. Ancak çok yüksek fiyat istedikleri için de yaptıramadım. Bu sefer Teka servis Beykoz’dan bilgi aldım. Verdikleri fiyat bana makul geldi. Arıza kaydı yaptım. Aynı gün geldiler. Makineye baktılar ve arızayı giderdiler. Bulaşık makinesinin bakımını da yaptırdım.

 • Eda

  Çocuklarımın sürekli olarak bulaşık makinesini kurcalamaları ve eşiminde makineyi sert kapatması nedeniyle makinemin kapak kilidi bozuldu. Benzer işi yapan ustalar bulunsada garanti kapsamından çıkarmamak için TEKA’nın Darıca da bulunan teknik servisi ile telefon üzerinden iletişime geçtim. Telefonda gün içinde yetkililerin geleceği söylendi ve akşam 4 civarı evime gelerek makinemin kapak kilidinin değişimini sağladılar.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR