Teka Servis Darıca

Yaşam alanlarımızı daha konforlu ve işlevsel kılan bulaşık makineleri ve fırınlar, günlük yaşantımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Ancak, bu önemli ev aletleri zamanla arızalanabilir veya bakıma ihtiyaç duyabilir. İşte tam da bu noktada devreye giren Özel TEKA Servis Darıca, bulaşık makinesi ve fırınlarınızın ihtiyaç duyduğu özel bakım ve onarım hizmetini sunarak güvenilir bir çözüm sunmaktadır.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı ile Kalite Standartları

Firmamız, onarım işlemlerinde kullanılan yedek parçalarda kalite standartlarına büyük önem verir. Sadece orijinal TEKA yedek parçalarını kullanarak, cihazlarınızın ömrünü uzatmaya ve performansını artırmaya odaklanırız. Bu sayede müşterilerimize uzun vadeli ve kalıcı çözümler sunarız.


Teka Servis Darıca İletişim:

Darıca Teka Servisi
Telefon:0850 259 98 27
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

7 Comments

  1. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Teka markasına ait ankastre bulaşık makinemi her zamanki gibi çalıştırmaya kalktığımda ekrana program için görüntülerin gelmediğini fark ettim. Her şeyi takılı ve yerli yerinde olmasına rağmen problemi çözemeyince Teka Servis Darıca şubesi iletişime geçerek arıza bildirmeme rağmen 2 gün oldu ekip hala gelmedi bu servisi kullanıp da makinesini teslim edebilen gerçekten var mı?

  2. Yeni eve taşınırken evimize bir ankastre fırın almaya karar vermiştik. Uzun araştırmalar sonucunda da biraz pahalı ama kaliteli olsun diyerek Teka markasını tercih ettik. İlk seneler kesintisiz bir şekilde çalışan ankastremiz hiç sorun çıkarmamıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde üzerindeki dijital saat arızalandı. Bu şekilde de çalışmıyordu. Biz de vakit kaybetmeden Teka Servis Darıca ile iletişime geçtik. Oldukça ilgili olan ekip ertesi gün gelip kısa bir süre içerisinde sorunumuzu çözdüler.

  3. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Teka markasına ait fırınımı her zamanki gibi çalıştırmaya kalktığımda ekrana program için yazıların gelmediğini fark ettim. Her şeyi takılı ve yerli yerinde olmasına rağmen problemi çözemeyince Teka Servis Darıca şubesi iletişime geçerek arıza bildirdim. Gelen ekip hemen yazılımsal olarak kaynaklanan arızayı hemen gidererek mağduriyetimi engellediler.

  4. Alalı 2 sene geçtiği için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait buzdolabım, garanti kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başlayınca Teka Servis Darıca ekibini arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

  5. Daha önce yaşadığımız kötü deneyimlerden dolayı yeni bir bulaşık makinesi almaya karar verdik. Biraz pahalı olsa da kalitesinden dolayı Teka markası bize oldukça cazip gelmişti. Gerçekten de fiyat performans olarak düşünlebilecek markaların başında geliyor. Ancak yakın zamanda makinemiz E4 hatası verdi. Hiç anlamadığım bir şey olduğu için hiç dokunmadan Teka Servis Darıca şubesini aradım. Gelen ekip arızanın sensörden kaynaklandığını söyleyip parça değişmi yaptıktan sonra makinem düzeldi.

  6. Bulaşık makinemde pompa motoru burçları arızalıydı. Bundan dolayı da oldukça gürültülü çalışıyordu. Ancak çok yüksek fiyat istedikleri için de yaptıramadım. Bu sefer Teka servis Beykoz’dan bilgi aldım. Verdikleri fiyat bana makul geldi. Arıza kaydı yaptım. Aynı gün geldiler. Makineye baktılar ve arızayı giderdiler. Bulaşık makinesinin bakımını da yaptırdım.

  7. Çocuklarımın sürekli olarak bulaşık makinesini kurcalamaları ve eşiminde makineyi sert kapatması nedeniyle makinemin kapak kilidi bozuldu. Benzer işi yapan ustalar bulunsada garanti kapsamından çıkarmamak için TEKA’nın Darıca da bulunan teknik servisi ile telefon üzerinden iletişime geçtim. Telefonda gün içinde yetkililerin geleceği söylendi ve akşam 4 civarı evime gelerek makinemin kapak kilidinin değişimini sağladılar.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com