Kocaeli

Teka Servis Gebze

Kökleri derinlere uzanan değerleri gayet açık olan Teka markasının değerleri arasında dürüstlük, cömertlik ve özgünlük bulunur. Yani marka olarak sizin için çalışıyoruz ve her zaman sizin tarafınızdayız; dünya standartlarında kaliteli çözümler sunarak günlük problemlerinizi çözmenize yardımcı oluyoruz.

Bu bağlamda çalışan markamızın müşteri sorunlarını çözmek üzere her bölgede servisleri bulunmaktadır Teka servislerinden birisi olan Teka Servis Gebze şubesi olarak markamızın temel meselesi olduğu gibi bizim de temel meselemiz müşteri memnuniyetidir.

En başından beri en kaliteli ürünleri, en modern ve özgün tasarımları ve en iyi yenilikleri makul bir fiyat karşılığı sunmaya özen gösteren Teka markasının servislerinden birisi olarak yaptığımız hizmetlerin arkasındayız.

Müşteri memnuniyetini misyon edinen şubemiz profesyonel ve alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile ankastre fırınlarınızın her zaman arıza, montaj ve bakım işlemi hizmeti için bir telefon kadar uzağınızda. Eğer bu işlemler için bilgi almak ve sorun/arıza bildirmek istiyorsanız ilgili telefon numarasından bize ulaşabilir ve müşteri hizmetleri çalışanımıza her türlü sorun bildirip soru sorabilirsiniz.


Gebze Teka Servisi
Telefon:0216 473 11 52
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Tansu

  Geçen gün Teka markasına ait bulaşık makinem içerisinde çok fazla da bulaşık olmamasına rağmen kapağı kapanmadı. Bulaşıkların yerleştirdiğim konumundan ötürü olduğunu düşünüp boşaltıp tekrar yerleştirmeme rağmen sorun devam edince Teka Servis Gebze ile iletişime geçip problemimden bahsettim. Gelip bulaşık makinemi götüren ekip ertesi gün sorunsuz bir şekilde makinemi teslim ettiler.

 • Emel

  Uzun senelerdir kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinem son zamanlarda güzel yıkamamayı başladı. Yani şöyle söyliyeyim makineye atmadan önce elde minik bir ön yıkama yaptığım zaman güzel yıkanıyor. Ancak bulaşığı olduğu gibi atınca leke kalıyor. Halbuki deterjanımı da değiştirememiştim. Acaba senelerdir kullandığım için bulaşık makinem bozulmuş olabilir mi? Bilgili arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

 • Ayşe

  Akşam bulaşık makinesini çalıştırdım. Yıkama bitince tabakları alıcam. Bir baktım ki su içerisinde olduğu gibi duruyor. Suyu boşaltmamış. Mecbur suyu elimde boşalttım. Tekrar aynı şekilde çalıştırdım. Gene suyu içerisinde biriktiriyor boşaltmıyor. İlk defa bu şekilde bir şeyle karşılaştım. Teka servis Gebze’yi eşim aradı. İyi ki aramışız. Yoksa ev suyla dolacaktı. Hemen arızayı yaptılar.

 • Ayşegül

  Özellikle tüm firmalar ile yaşamış olduğum sorunlardan sonra Teka servis Gebze şubesi ile de yine sorun yaşayacağımı düşünmüştüm fakat öyle olmadı. Uzun senelerdir kullandığım Teka fırınımda bazı sorunlar olunca direk şubeyi arayarak destek almak istedim. Sağolsunlar çok hızlı bir şekilde sorunumu çözmek için evime geldiler. Tüm işlemler hızlı bir şekilde sonuçlandı.

 • Özlem

  Geçen gün Teka marka fırınım evde aynı anda birden fazla beyaz eşya çalışıyorken sigorta atması sebebi ile birden bire kapandı ve tekrar açılmadı. Başta elektrikten ya da sigortadan kaynaklandığını düşünsem de gelen tamirciler elektrikten kaynaklanmadığını söylediler. Bunun üzerine internetten bilgilerine ulaştığım Teka Servis Gebze ekibi gün içerisinde gelerek içeriden yanan kablosunu değiştirerek problemimi çözdüler

 • Tülin

  Alalı 2 sene geçtiği için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait bulaşık makinem garanti kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez sanırım hissetmiş olacak ki her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başladı. Bunun üzerine Teka Servis Gebze ekibini arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

 • Çisem

  Evimde birçok beyaz eşya Teka markasına ait. Çünkü gerçekten çok kaliteli ürünler çıkardığı herkes tarafından da bilinmekte. Şu zamana kadar kullanmış olduğum çamaşır makinesinden de oldukça memnundum. Fakat hiçbir ayar değişikliği olmadığı halde son zamanlarda makineye attığım renklilerin hepsinde deterjan izi çıkmaya başladı ve bu durum oldukça rahatsız etmeye başladı. Deterjan veya herhangi bir değişiklik yapmadığım halde neden böyle bir sorunla karşılaştığımı öğrenebilir miyim?

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR