Teka Servis Gebze

Gebze bölgesinde uzun yıllardır hizmet veren Özel TEKA Servis, bulaşık makinesi ve fırın onarımlarında uzman ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine güvenilir çözümler sunmaktadır.

Bulaşık Makinesi Onarım ve Tamir Hizmeti:

Özel TEKA Servis Gebze, bulaşık makinesi arızalarında profesyonel çözümler sunan birinci sınıf bir servis hizmetine sahiptir. Eğitimli teknisyenleri, hızlı tespit yetenekleri ve etkili onarım becerileriyle, bulaşık makinenizde karşılaştığınız her türlü sorunu güvenilir bir şekilde çözer. Müşteriler, hızlı ve etkili onarımların yanı sıra şeffaf iletişim politikası sayesinde her aşamada bilgilendirilir.

Fırın Tamir ve Bakım Hizmeti:

Fırınlarınızın performansında yaşanan sorunlarla karşılaştığınızda, Özel TEKA Servis Gebze sizin için yanınızda. Fırın onarımında uzmanlaşmış teknik ekibi, orijinal yedek parçalar kullanarak fırınlarınızı ilk günkü performansına kavuşturur. Ayrıca, düzenli bakım hizmetleri ile cihazlarınızın ömrünü uzatmanıza ve sorunsuz bir şekilde çalışmasına katkıda bulunur.


Teka Servis Gebze İletişim:

Gebze Teka Servisi
Telefon:0216 473 11 52
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Teka Servis Gebze” üzerine 7 yorum

  1. Geçen gün Teka markasına ait bulaşık makinem içerisinde çok fazla da bulaşık olmamasına rağmen kapağı kapanmadı. Bulaşıkların yerleştirdiğim konumundan ötürü olduğunu düşünüp boşaltıp tekrar yerleştirmeme rağmen sorun devam edince Teka Servis Gebze ile iletişime geçip problemimden bahsettim. Gelip bulaşık makinemi götüren ekip ertesi gün sorunsuz bir şekilde makinemi teslim ettiler.

  2. Uzun senelerdir kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinem son zamanlarda güzel yıkamamayı başladı. Yani şöyle söyliyeyim makineye atmadan önce elde minik bir ön yıkama yaptığım zaman güzel yıkanıyor. Ancak bulaşığı olduğu gibi atınca leke kalıyor. Halbuki deterjanımı da değiştirememiştim. Acaba senelerdir kullandığım için bulaşık makinem bozulmuş olabilir mi? Bilgili arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

  3. Akşam bulaşık makinesini çalıştırdım. Yıkama bitince tabakları alıcam. Bir baktım ki su içerisinde olduğu gibi duruyor. Suyu boşaltmamış. Mecbur suyu elimde boşalttım. Tekrar aynı şekilde çalıştırdım. Gene suyu içerisinde biriktiriyor boşaltmıyor. İlk defa bu şekilde bir şeyle karşılaştım. Teka servis Gebze’yi eşim aradı. İyi ki aramışız. Yoksa ev suyla dolacaktı. Hemen arızayı yaptılar.

  4. Özellikle tüm firmalar ile yaşamış olduğum sorunlardan sonra Teka servis Gebze şubesi ile de yine sorun yaşayacağımı düşünmüştüm fakat öyle olmadı. Uzun senelerdir kullandığım Teka fırınımda bazı sorunlar olunca direk şubeyi arayarak destek almak istedim. Sağolsunlar çok hızlı bir şekilde sorunumu çözmek için evime geldiler. Tüm işlemler hızlı bir şekilde sonuçlandı.

  5. Geçen gün Teka marka fırınım evde aynı anda birden fazla beyaz eşya çalışıyorken sigorta atması sebebi ile birden bire kapandı ve tekrar açılmadı. Başta elektrikten ya da sigortadan kaynaklandığını düşünsem de gelen tamirciler elektrikten kaynaklanmadığını söylediler. Bunun üzerine internetten bilgilerine ulaştığım Teka Servis Gebze ekibi gün içerisinde gelerek içeriden yanan kablosunu değiştirerek problemimi çözdüler

  6. Alalı 2 sene geçtiği için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait bulaşık makinem garanti kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez sanırım hissetmiş olacak ki her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başladı. Bunun üzerine Teka Servis Gebze ekibini arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

  7. Evimde birçok beyaz eşya Teka markasına ait. Çünkü gerçekten çok kaliteli ürünler çıkardığı herkes tarafından da bilinmekte. Şu zamana kadar kullanmış olduğum çamaşır makinesinden de oldukça memnundum. Fakat hiçbir ayar değişikliği olmadığı halde son zamanlarda makineye attığım renklilerin hepsinde deterjan izi çıkmaya başladı ve bu durum oldukça rahatsız etmeye başladı. Deterjan veya herhangi bir değişiklik yapmadığım halde neden böyle bir sorunla karşılaştığımı öğrenebilir miyim?

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com