Kocaeli

Teka Servis Çayırova

En başından beri en kaliteli ürünleri, en modern ve özgün tasarımları ve en iyi yenilikleri makul bir fiyat karşılığı sunmaya özen gösteren Teka markası, Almanya’da doğmuştur. Teka markasının, kalite, teknoloji ve inovasyona dayandığı bilinir.

Teka ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınmıştır. Yaklaşık 100 yıllık bir geçmişin ardından günümüzde, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmekte olan markanın temel meselesi müşteri memnuniyetidir.

Bulaşık makinesi gibi her zaman kullanılan bir beyaz eşyanın arızalanması kaçınılmaz olacağı için Teka markasına ait bulaşık makinesinin bozulması durumunda başvurabileceğiniz birçok beyaz eşya servisi bulunur. Bunlardan birisi de Teka Servis Çayırova oldukça uzman ve geniş kadrosu ile arıza, montaj, bakım gibi birçok hizmeti vermekte olup müşterilerden de tam not alan bir firma olarak bilinir. Çayırova ve çevresinde Teka markasına ait ankastre fırınınız için bir servis arıyorsanız şubemiz tam da aradığınız şube olabilir.


Çayırova Teka Servisi
Telefon:0216 621 97 36
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Selda

  Teka marka bulaşık makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için küçük bir problem gibi gözükmese de yıkamada bu problem eşyaların yıkanmasına bile etki ediyor. Bu sebepten ötürü dün Teka Servis Çayırova’yı arayarak problemimden bahsetmem üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeden kaynalı problem giderildi.

 • Buse

  Eski kullanmış olduğum bulaşık makinem arızalanınca yeni bir bulaşık makinesi almaya karar vermiştim. Ancak bu sefer satın alırkenkaliteli olmasına, bana sorun çıkartmayacak bir marka olmasına dikkat ettim. Bu yüzde Teka markasını tercih ettim. Fakat kullanmış olduğum makinem geçtiğimiz günlerde E4 hatası verdi. Ben de hemen Teka Servis Çayırova şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip makinemde sızıntı olduğunu söyledi ve birkaç saat uğraştıktan sonra sızıntıyı gidererek sorunumu çözdü.

 • Özgül

  Bulaşık makinesinin ısıtıcı arızalanmış. Bulaşıkları yıkıyor ancak sıcak su olmadığından temiz olmuyordu. Yaptırayım dedim. Ancak çok yüksek fiyat istediler. O kadar bütçem yoktu. Tavsiye üzerine Teka servis Çayırova ile görüştüm. Fiyatları çok makul geldi. Hemen yerinde onarım yaptılar. Ayrıca nelere dikkat etmem gerektiğini de söylediler. Çok memnun kaldım.

 • Özlem

  Özellikle yaşadığım yer dolayısı ile servislerin ulaşım imkânları zor oluyordu. Fakat set üstü ocağımda sorun yaşatınca direk Teka servis Çayırova servisini aradım. Aynı gün evime gelip ocağın sorunlarını çözdüler. Personel çok güler yüzlüydü, aynı zamanda elleri hızlıydı. Genel olarak beklenenin üzerinde bir hizmet verdikleri için memnun bir müşteri olarak kullanıma devam ediyorum.

 • Cemile

  Geçenlerde uzun zamandır kullandığım Teka markasına ait fırınımın 1 haftadır içerisine ne koysam doğru düzgün pişirmediğini fark ettim. Tüm ayarları ile oynamama rağmen düzelmeyince Teka Servis Çayırova ekibine ulaşarak durumumdan bahsettim ve yönlendirdikleri ekip gün içerisinde gelip programlanması bozulan fırınımı tamir ederek beni daha büyük bir yükten kurtardılar.

 • Özlem

  Uzun zamandır kullandığım ve herkese de yıkama performansından ötürü çok memnun olduğumdan bahsettiğim Teka markasına ait bulaşık makineme sanki nazar değdi. Geçen gün kirlileri doldurup çalıştırdığım makinem bir türlü su almayınca Teka Servis Çayırova şubesine ulaşarak arıza bildirimi yaptım. Gelip inceleyen ekip anakartımın eski olduğundan ötürü yandığını söyleyerek çok makul bir fiyat ile arızayı giderdiler.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR