Teka Servis Çayırova

Özel TEKA Servis Çayırova olarak, uzman kadromuz ve tecrübemizle bulaşık makinesi ve fırınlarınızdaki her türlü arıza ve sorunu gideriyoruz. Eğitimli teknisyenlerimiz, cihazlarınızın marka ve modeline özel çözümler üretirken, hızlı ve etkili onarımlarla sizlere kesintisiz bir kullanım deneyimi sunuyor.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

Özel TEKA Servis Çayırova, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, sorunlarınıza hızlı çözümler üretirken, iletişimde samimiyet ve şeffaflık prensiplerini benimsemektedir. Müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefleyen firmamız, her geçen gün genişleyen memnun müşteri kitlesi ile sektörde adından söz ettirmektedir.


Teka Servis Çayırova İletişim:

Çayırova Teka Servisi
Telefon:0216 621 97 36
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Teka Servis Çayırova” üzerine 6 yorum

  1. Teka marka bulaşık makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için küçük bir problem gibi gözükmese de yıkamada bu problem eşyaların yıkanmasına bile etki ediyor. Bu sebepten ötürü dün Teka Servis Çayırova’yı arayarak problemimden bahsetmem üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeden kaynalı problem giderildi.

  2. Eski kullanmış olduğum bulaşık makinem arızalanınca yeni bir bulaşık makinesi almaya karar vermiştim. Ancak bu sefer satın alırkenkaliteli olmasına, bana sorun çıkartmayacak bir marka olmasına dikkat ettim. Bu yüzde Teka markasını tercih ettim. Fakat kullanmış olduğum makinem geçtiğimiz günlerde E4 hatası verdi. Ben de hemen Teka Servis Çayırova şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip makinemde sızıntı olduğunu söyledi ve birkaç saat uğraştıktan sonra sızıntıyı gidererek sorunumu çözdü.

  3. Bulaşık makinesinin ısıtıcı arızalanmış. Bulaşıkları yıkıyor ancak sıcak su olmadığından temiz olmuyordu. Yaptırayım dedim. Ancak çok yüksek fiyat istediler. O kadar bütçem yoktu. Tavsiye üzerine Teka servis Çayırova ile görüştüm. Fiyatları çok makul geldi. Hemen yerinde onarım yaptılar. Ayrıca nelere dikkat etmem gerektiğini de söylediler. Çok memnun kaldım.

  4. Özellikle yaşadığım yer dolayısı ile servislerin ulaşım imkânları zor oluyordu. Fakat set üstü ocağımda sorun yaşatınca direk Teka servis Çayırova servisini aradım. Aynı gün evime gelip ocağın sorunlarını çözdüler. Personel çok güler yüzlüydü, aynı zamanda elleri hızlıydı. Genel olarak beklenenin üzerinde bir hizmet verdikleri için memnun bir müşteri olarak kullanıma devam ediyorum.

  5. Geçenlerde uzun zamandır kullandığım Teka markasına ait fırınımın 1 haftadır içerisine ne koysam doğru düzgün pişirmediğini fark ettim. Tüm ayarları ile oynamama rağmen düzelmeyince Teka Servis Çayırova ekibine ulaşarak durumumdan bahsettim ve yönlendirdikleri ekip gün içerisinde gelip programlanması bozulan fırınımı tamir ederek beni daha büyük bir yükten kurtardılar.

  6. Uzun zamandır kullandığım ve herkese de yıkama performansından ötürü çok memnun olduğumdan bahsettiğim Teka markasına ait bulaşık makineme sanki nazar değdi. Geçen gün kirlileri doldurup çalıştırdığım makinem bir türlü su almayınca Teka Servis Çayırova şubesine ulaşarak arıza bildirimi yaptım. Gelip inceleyen ekip anakartımın eski olduğundan ötürü yandığını söyleyerek çok makul bir fiyat ile arızayı giderdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com