İstanbul

Teka Servis Ataşehir

Ataşehir’de oturuyor ve Teka marka bulaşık makinesi ya da fırına sahipseniz, olası bir arıza durumunda aşağıdaki bilgileri kullanarak Teka servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde almış olduğunuz hizmetle alakalı olarak geri bildiriminizi aşağıda bulunan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Ataşehir Teka Servisi
Telefon:0216 995 00 53
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Fadime

  Çeyizimi dizerken alıp evime kurdurduğum Teka markasına ait steakmaster model fırınımın, evlendikten hemen 1 ay sonra paslanmaz kısımların paslandığını fark ettim. Bununla alakalı Teka Servis Ataşehir ile iletişime geçerek problemimi anlattım. Gün içerisinde problemi incelemeye gelen ekip bunun garanti kapsamı dahilinde bile yapılamayacağını söyleyip hiçbir alternatif önermeden gittiler, bu servisi asla önermiyorum.

 • Gökhan

  Yıllardır evimde Teka marka ankastre fırın kullanmaktayım. Satın almış olduğumdan bu yana geçen süre boyunca hiçbir arızasıyla da karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda ankastre fırınımın fanı çalışırken ısıtmasının çalışmadığını gördüm. Aynı zamanda lambası da yanmıyordu. Çağırdığım Teka Servis Ataşehir komitatörünün arızalandığını söyleyip çok uygun bir fiyata yenisiyle değiştirip sorunumu çözdü.

 • Sezen

  Bulaşık makinesi benim için vazgeçilmez bir ürün. Mutfağımdaki tek yardımcım. Bu ara çok sesli çalışmaya başladı. İçerisini mi çok dolduruyorum diye düşündüm. Azalttım ancak gene gürültü kesilmedi. Bende Teka servis Ataşehir’den arıza kaydı oluşturdum. Geldiler baktılar yıkama motoru rulmanlarında arıza oluşmuş. Düzelttiler ve oldukça memnun kaldım.

 • Duygu

  Bulaşık makinesinde tabaklar hep çizik çıkıyor hem de iyi yıkanmıyordu. İlk başta bunu normal karşıladım. Ancak devamlı böyle olmasından dolayı sorun yaşamaya başladım. Birde gürültülü çalışmaya başladı. Teka servis Ataşehir arıza kaydı yaptım. Servis geldi. Baktılar genel bakımını da yaptılar. Oldukça memnun kaldım. Ayrıca makineyi nasıl kullanmam gerektiğini de anlattılar.

 • Gözde

  Uzun zamandır kullandığım davlumbazım sorun çıkartınca bana en yakin olan Teka servis Ataşehir bayisini aradım. Gelip yerinden söktüler. 2 gün sonra tamir ederek geri getirip taktılar. Gayet güler yüzlü ve samimi insanlardı. Verilen hizmet gerçekten çok iyiydi. Uzun zamandır bu şekilde iyi bir hizmet almamıştım. Teşekkür ederim.

 • Gülsüm

  Daha önceleri arkadaşlarımdan servisin iyi olduğu hakkında birçok bilgi almıştım fakat hiç gerek kalmamıştı. Dün yeni teka ankastre seti aldım. Bugün Teka servis Ataşehir şubesinden arkadaşlar gelip kurdular. Hem çok hızlılardı hem de güler yüzlü insanlardı. Çalışma şekillerini çok sevdim. Benim gibi titiz bir insan için uygun bir sistem.

 • Selma

  Bulaşık makinesinin termostatı arızalandı. Durmadan bulaşıklar ıslak çıkıyor. Elimde tek tek kuruluyorum. Bir süre sonra yormaya başladı. Teka servis Ataşehir’i aradım. Termostatın değişmesi gerektiğini söylediler. Dedim orijinal mi takacaksınız. Çünkü tekrardan arıza vermesinden korkuyorum. Adamlar işinin ehli valla beni hiç üzmediler. Ne dedimse yaptılar. Fiyatta da yardımcı oldular.

 • Eylül

  Teka ürünlerinin genellikle sorun çıkarmadıklarını bilirim. Senelerdir kullandığım set üstü ocağım için düğme lazım oldu. Bulabileceğim tek yer Teka servis Ataşehir şubesiydi. Gidip marka ve modeli söyleyerek yedek düğmelerden birini satın aldım. Hem servisleri hem de çözüm odaklı olmaları çok hoştu. Beklerken gösterdikleri ilgi de ayrıca akılda kalıcı.

 • Sena

  Apartmanımızın elektrik probleminden dolayı son zamanlarda sürekli elektrik kesiliyor ve bu da evimdeki çoğu elektronik eşyada problem yaratmaya başladı. Geçen gün yine elektrik kesintisinin ardından Teka markasına ait bulaşık makinem çalışma esnasında birden çalışmamaya başladı ve ardından da ısındı. Ben de fişini çekip önce bir elektrikçiyi tamir için çağırdım fakat arızayı çözemedi. Ardından Teka Servis Ataşehir ile iletişime geçmem sonucu gelen ekip elektrik kesintisinden kaynaklanan arızalanan parçayı değiştirerek bulaşıklarımı elde yıkama derdinden beni kurtarmış oldular.

 • Zülal

  Uzun seneler önce satın almış olduğum Teka marka bulaşık makinem geçtiğimiz günlerde arıza yaptı ve çalışmadı. Çalıştığım için bulaşıkları daha fazla elimde yıkamamak adına hemen Teka Servis Ataşehir şubesi ile irtibata geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi pompa motorunda arıza yaşandığını tespit etti. Kısa süre içerisinde de sorunu çözerek problemimi çözdü.

 • Berna

  stanbul Ataşehir ilçesinde bulunan kafemizde çok sık olarak kullandığımız Teka marka bulaşık makinesi yakın zamanda durduk yere arıza vermeye başladı. Çok sık kullandığımız için de hemen müdahale edilmesi gerekiyordu. Bu yüzden hemen Teka Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip sorunun elektronik kartta olduğunu söyleyerek kısa süre içersinde tamirini yaptı.

 • Reyhan

  Yaklaşık olarak 5 yıl önce evlendiğimizde evimizin beyaz eşyalarını biraz pahalı da olsa kaliteli olsun diyerekten Teka markasından satın almıştık. Fakat eşim de ben de çalışan insanlar olduğumuz için evde iş nedeniyle neredeyse hiç durmuyoruz. Fakat garip bir şekilde geçen hafta kullanmış olduğumuz Teka marka bulaşık makinesi çalışırken aniden durdu ve kapandı. Biz de hemen vakit kaybetmeden Teka Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtik. Kısa süre içerisinde adresimize gelen ekip makinenin sigortasının yandığını söyledi ve makineyi götürdüler. 3 gün sonra da onarılmış bir şekilde teslim ettiler. Almış olduğumuz hem kaliteli, hem hızlı, hem de uygun fiyatlardan dolayı Teka Servis Ataşehir şubesine teşekkür ederiz.

 • Tuğba

  Yaklaşık 3 yıldır Teka marka ankastre fırın kullanıyorum ve şimdiye karda herhangi bir sorun yaşamadım. Elimden geldiğince bu markanın farklı ürünlerini de tercih ediyorum ve düzenli olarak da bakımlarını yaptırıyorum. Ataşehir’de hizmet veren Teka servis ekibine de buradan ayrıca teşekkür etmek isterim.
  Fırınımın bakımı için geçtiğimiz haftalarda bir ziyaret gerçekleştirdiler ve dakikalar içerisinde bakım çalışması tamamlandı. Ürünün ömrünü uzatmak adına düzenli olarak bu bakım hizmetini alıyorum. Tabi her ekibe güvenmemek gerekiyor. Ataşehir’deki kadro bu işi gerçekten iyi yapıyor ve yalnızca bakım hizmetleri konusunda değil, ürüne dair sorunlar konusunda da hiç tereddüt etmeden onları arayabiliyorum.

 • suzan

  Bulaşık makinesine ne kadar tuz atarsam atayım farketmiyor yine de tuz lambası yanmaya devam ediyor. Sorunu nasıl çözebilirim.

 • Songül

  Yaklaşık 2 yıldır TEKA markasının DW8 adlı ankastre bulaşık makinesini kullanmaktayım. Bu süreç boyunca herhangi bir sorun ile karşılaşmadım ancak son zamanlarda makine kendi kendine durmaya başladı. Bunun üzerine TEKA’nın Ataşehir teknik servisi ile irtibata geçtim ilk olarak telefonda bir takım direktifler verdiler ancak sorunun çözülmemesi üzerine gün içinde makineyi almaya geldiler. Ertesi günün hafta sonu olması nedeniyle yaklaşık 3 günde makine mi teslim ettiler. Sorunun kaynağı ise makinenin ana kartında bulunan besleme devresinden kaynaklı olduğu bilgisi verildi. Devrede bulunan sorunun çözülmesi ile makinem eski haline gelmiş durumda.

 • Ataşehir Özel TEKA Ankastre Servisi | Bilgi Cenneti

  […] Teka Servis Ataşehir ise bu ürünlerin sorunları ile ilgilenen yine özel markalardan bir tanesi diyebilirim. Marka […]

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR