Teka Servis Esenyurt

Esenyurt’ta yaşayanlar için Teka marka ev aletlerinin bakım ve onarım hizmetlerinde güvenilir bir adres arayışında olanlar için Teka Servis Esenyurt, ideal bir çözüm sunar. Uzman teknisyen kadrosu ile her türlü Teka ürününüz; bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve daha fazlası için kaliteli servis hizmetleri sağlamaktadır.

Teka Servis Esenyurt

Teka Servis Esenyurt, müşteri memnuniyetini önceliklendirir. Evinize gelen servis teknisyenlerimiz, arızayı hızla tespit edip, en etkili çözüm yollarını sunar. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın ilk günkü performansına kavuşmasını garanti eder. Böylece, Teka cihazlarınız uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde hizmet verir.

Arıza durumunda veya rutin bakım ihtiyaçlarınızda, Teka Servis Esenyurt’a ulaşmak çok kolay. Web sitemiz üzerinden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Servisimiz haftanın her günü, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler üretmek için hazır.

Teka Servis Esenyurt İletişim:

FİRMA:Esenyurt Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Esenyurt / İstanbul
Telefon:0850 259 40 58
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

3 Comments

  1. Teka markasına ait ısıyı eşit dağıtma özellikli ankastre fırınım geçen gün yemeklerimi düzgün pişirmemeye başladı. Koyduğum yemeklerim 3 gün üst üste üstü yanık altı pişmemiş çıkınca ayarlarıyla oynamama rağmen sonuç değişmedi. Ben de Teka Servis Esenyurt şubesi ile iletişime geçerek arızayı bildirdim. Ertesi güne randevu verip gelen ekip termostatı ile alakalı olan problemi çözdüler.

  2. Esenyurt ilçesinde bulunan özel bir okulun mutfağında sorumlu olarak çalışıyorum. Mutfağımızda Teka marka bulaşık makinesi kullanılıyor. Fakat son zamanlarda bulaşık makinemize attığımız bardakların yıkandıktan sonra çizik çıktığını fark ettik. Biz de vakit kaybetmeden hemen yakınımızda bulunan Teka Servis Esenyurt şubesi ile iletişime geçtik. Kısa bir süre içerisinde adresimize gelen teknik servis ekibi arıza tespiti yapmak için bulaşık makinesini adresimizde söktü. Yapılan çalışmanın ardından makinenin içindeki küçük bir parçanın kırıldığını onunda bulaşıkları çizdiğini ifade etti. Daha sonra kırılan parçayı çıkarıp yerine yenisini takarak, sorunumuzu giderdiler. Teka Servis Esenyurt şubesine ilgili ve güleryüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com