İstanbul

Teka Servis Maltepe

Teka üretmiş olduğu kaliteli beyaz eşyalarla kuşkusuz birçok evin tercih ettiği ya da tercih etmek istediği beyaz eşya markalarının başında gelmektedir. Her ne kadar oldukça kaliteli ürünler üretiyor olsa da kimi zaman ürettiği beyaz eşyalar çeşitli nedenlerden arızalanabilmektedir.

Ankastre fırın ve bulaşık makinesi tamir onarım ve bakım, montaj hizmetlerini sağlayan Teka Servis Maltepe siz değerli müşterimize hizmet vermeye devam ediyor. Teka marka ankastre fırın ve bulaşık makinenizde yaşadığınız herhangi bir sorun için gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan kadromuz siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti vermeye daima hazır.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamızda müşterilerimiz asla mağdur olmaz. Tamamen müşterinin sorununa odaklanan firmamızda müşterilerimizle sadece hizmet öncesinde ilgilenilmez, hizmetten sonra da teknik destek sağlanmaya devam edilir. Verilen hizmete 1 yıl süreyle garanti sağlanır.

Üstelik müşteri dostu olan firmamızda fiyatlar da oldukça ekonomiktir. Sizin de ankastre fırın veya bulaşık makinenizle ilgili Maltepe ve çevresinde kaliteli hizmet veren bir teknik servise ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz.


Maltepe Teka Servisi
Telefon:0216 620 95 59
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Fatmanur

  Teka markasına ait kullandığım ankastre fırınımı daha 3 sene önce aldım ve bu zamana kadar hiçbir arızasını görmedim. Geçen gün 3 yaşındaki oğlum oynarken camına oyuncağıyla vurarak camını çatlattı. Hangi servise gitsem bir şey yapamayacaklarını söylediler. En son tavsiye üzerine iletişime geçtiğim Teka Servis Maltepe şubesi yönlendirdikleri ekiple fırınımı servise götürüp 2 gün sonra makul bir fiyata camını değiştirmiş olarak getirdiler.

 • Fatma

  Kirada oturmuş olduğumuz evin mutfağında hazır olarak Teka bulaşık makinesi vardı. Biz de onu kullanıyorduk. Kiraya girdiğimiz bu 3 senelik süreçte hiçbir arızası ile de karşılaşmamıştık. Ancak yakın zamanda kullanmakta olduğumuz bulaşık makinesi E8 arızası vermeye başladı. Ben de vakit kaybetmeden Teka Servis Maltepe şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip dağıtım vanasında problem olduğunu tespit etti ve aynı gün müdahele ederek sorunumu çözdü.

 • Ayça

  Bulaşık makinesinin fıskiyeleri tıkanmış bu yüzden bulaşıklar hep lekeli çıkıyor hatta yıkamıyordu bile. Ne yaptımsa düzeltemedim. Bunun için Teka servis Maltepe ile görüşme sağladım. Durumu anlattım. Uzman personel yönlendirdiler. Makineyi titizlikle açtılar ve bakımını dahi yaptılar. Fıskiyeleri de temizlediler. Verdikleri hizmetten oldukça memnun kaldım.

 • Atiye

  Bulaşık makinemde hiç arıza yaşamamıştım. İlk defa durmadan su alıyor. Çalıştırdığımda su almayı bırakmıyor. Bu sefer makinenin içi su doluyor. Servisi aradım elektrikli musluğun arızalı olabileceğini söylediler. Çağırdım geldiler. Parçayı değiştirdiler. Sonra testini yaptılar. Gelmişken bakımını falan da yaptırdım. Şimdi makinem sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

 • Aylin

  Seneler önce yaşadığım deneyimi paylaşmak istiyorum. Yeni aldığım evime mutfak yaptırırken Teka servis Maltepe tarafından hizmet aldım. Çalışanlar çok samimi ve isinin ehli insanlardı. Ayni zamanda sorunu hızlı çözüme ulaştırdılar. Bir kaç gün önce gene ankastre fırınım için hizmet almak adına aradım. Ayni şekilde hizmet verdiler. Çok teşekkür ederim.

 • Melisa

  Uzun zamandır performansından çok memnun kaldığım ve hatta herkese önerdiğim fırınım bana bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmamıştı. Ta ki geçen gün fırından çıkarırken tepsiyi camına çarpana kadar. Camın çatlaması üzerine hangi servise gitsem sorunu çözemeyeceklerini söyeyince en son tavsiye üzerine Teka Servis Maltepe ile iletişime geçtim. Yönlendirilen ekip fırınımı götürüp 2 gün sonra makul bir fiyata camı eskisi ile aynı hale getirerek teslim ettiler.

 • Nurgül

  Bulaşık makinemin kapağını çocuklar ikide bir açıp kapatıyorlardı. Bunun sonucunda kapağı kapanmamaya başladı. Kapak kapanmayınca su almıyor. Elimde itiyorum ancak çalışıyordu. Bunun giderilmesi için Teka servis Maltepe’den arıza kaydı yaptım. Gelen personel kapağın contalarını değiştirdi. Hızlı bir şekilde yaptı. Şuanda gayet iyi çalışıyor.

 • Suna

  Teka markasına ait kullanmakta olduğum ankastre bulaşık makinem 3 yılı aşkın bir süredir bana hiç problem çıkarmamıştı. Geçen gün bulaşıklarımın çoğunu yıkama sonrası makineden çizik bir şekilde çıkardım. Deterjandan kaynaklandığını düşünerek bir sonrakileri farklı deterjanla yıkamama rağmen gene aynısı olunca Teka Servis Maltepe ekibine durumu bildirdim ve gelen ekip deterjan gözünden kaynaklanan problemi profesyonellikle giderdiler.

 • Özge

  Evimizde kullandığımız Teka marka çamaşır makinemizden 1 haftadır çok fazla ses geliyor ve tabiri caizse makine çalışırken resmen yürüyor. İnternete bunun için baktığımızda bu sorunu yaşayan birçok insan olduğu gibi bu sorunun kaynağının birden fazla olabileceğini gördüm. Teka Servis Maltepe şubesini aradıktan birkaç saat sonra makinenin parça değişimiyle bu sorunum halloldu.

 • Meral

  Teka markasına bulaşık makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için küçük bir problem gibi gözükmese de yıkamada bu problem eşyaların yıkanmasına bile etki ediyor. Bu sebepten ötürü dün Teka Servis Beykoz ekibini arayarak problemimden bahsetmem üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeden kaynaklı problem giderildi.

 • Gülay

  Ev hanımlarının vazgeçilmez rutinleri arasında gün yapmak var biliyorsunuz ki. Geçen hafta toplanma sırası bendeydi ve arkadaşlarımın geleceği günün sabahı uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Teka markasına ait DOUBLE COOK HLD 45.15 Doublecook özellikli Multifonksiyonel Isıyı eşit dağıtan (SurruoundTemp) model fırınımın sıcaklığını arttırdığım düğme bozulduğu için sabahtan fırınımı çalıştıramayınca Teka Servis Sultanbeyli şubesini aradım ve durumun aciliyetini bildirerek ekip yönlendirmelerini istedim. Yarım saat içerisinde gelip fırınımın düğmesini tamir eden servisten çok memnun kaldım.

 • Nuray

  Yaklaşık olarak 5 seneden beridir evimizde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyoruz. Fakat kullanmış olduğumuz bulaşık makinesi aldığımız günden beri sürekli başka başka problemlerden ötürü arıza veriyordu. Bütün tamirlerini garanti kapsamında yaptırsak bile sürekli problem çıkarması artık sinir bozucu olmaya başlamıştı. Fakat şimdi garantisi de bitti. Garanti süresinin bitmesinin ardından tekrar arıza yaşandı ve filtrenin değişmesi gerekti. Bu sefer bir değişiklik yaparak Teka Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtik. Kısa süre içerisinde adresimize gelen teknik servis ekibi çok kısa bir süre içerisinde filtreyi çok uygun bir fiyata değiştirdi. Almış olduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetten dolayı Teka Servis Maltepe şubesine teşekkür ederiz.

 • Özge

  Teka markasının bulaşık makinesini kullanıyorum. Makinemi alalı 12 aya yakın bir süre oldu ancak ikidir su almasına rağmen yıkamayı yapmıyor. Bu sorun ile alakalı yardım almak için garanti kapsamında doğrudan Teka’nın Maltepe’de bulunan teknik servisi iletişime geçtim teknik yetkililer ertesi gün sabahtan makineme bakmak için geldiler. Ancak sorunun kaynağını tam olarak tespit edemediler. Kendi atölyelerine götürdüler. Ertesi gün arandığımda motorda sorun olduğunu ilettiler. Büyük ihtimalle yakın zamanda taşındığımdan dolayı makinemin zarar gördüğünü anladım. Parça değişiminin yapılmasından sonra bir haftalık bir süreç içerisinde teknik servis makinemi geri getirerek bağladı. Şu anlık makinem eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. İlgi ve alakaları için Teka’nın maltepe teknik servisini tavsiye ederim.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR