Teka Servis Maltepe

Günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız beyaz eşyaların arızalanması, ev işlerimizi olumsuz yönde etkileyebilir. İşte tam da bu noktada devreye giren Özel TEKA Servis Maltepe, bulaşık makinesi ve fırınların onarımında uzman kadrosu, orijinal yedek parça temini ve 1 yıl garanti avantajıyla müşterilerine güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Profesyonel Onarım ve Tamir Hizmeti

TEKA marka bulaşık makineleri ve fırınlar, mükemmel tasarımları ve dayanıklılıklarıyla bilinir. Ancak her elektronik cihaz gibi, zamanla arızalanabilirler. Özel TEKA Servis Maltepe, bu noktada devreye girerek uzman teknik ekibi ile bulaşık makinesi ve fırınların her türlü arızasına karşı profesyonel çözümler sunar. Müşterilerimizin evlerinde yaşanan sorunları en kısa sürede gidermek amacıyla 7/24 hizmet veren firmamız, güvenilir ve hızlı onarım anlayışıyla öne çıkar.


Teka Servis Maltepe İletişim:

Maltepe Teka Servisi
Telefon:0216 620 95 59
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Teka Servis Maltepe” üzerine 13 yorum

 1. Teka markasına ait kullandığım ankastre fırınımı daha 3 sene önce aldım ve bu zamana kadar hiçbir arızasını görmedim. Geçen gün 3 yaşındaki oğlum oynarken camına oyuncağıyla vurarak camını çatlattı. Hangi servise gitsem bir şey yapamayacaklarını söylediler. En son tavsiye üzerine iletişime geçtiğim Teka Servis Maltepe şubesi yönlendirdikleri ekiple fırınımı servise götürüp 2 gün sonra makul bir fiyata camını değiştirmiş olarak getirdiler.

 2. Kirada oturmuş olduğumuz evin mutfağında hazır olarak Teka bulaşık makinesi vardı. Biz de onu kullanıyorduk. Kiraya girdiğimiz bu 3 senelik süreçte hiçbir arızası ile de karşılaşmamıştık. Ancak yakın zamanda kullanmakta olduğumuz bulaşık makinesi E8 arızası vermeye başladı. Ben de vakit kaybetmeden Teka Servis Maltepe şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip dağıtım vanasında problem olduğunu tespit etti ve aynı gün müdahele ederek sorunumu çözdü.

 3. Bulaşık makinesinin fıskiyeleri tıkanmış bu yüzden bulaşıklar hep lekeli çıkıyor hatta yıkamıyordu bile. Ne yaptımsa düzeltemedim. Bunun için Teka servis Maltepe ile görüşme sağladım. Durumu anlattım. Uzman personel yönlendirdiler. Makineyi titizlikle açtılar ve bakımını dahi yaptılar. Fıskiyeleri de temizlediler. Verdikleri hizmetten oldukça memnun kaldım.

 4. Bulaşık makinemde hiç arıza yaşamamıştım. İlk defa durmadan su alıyor. Çalıştırdığımda su almayı bırakmıyor. Bu sefer makinenin içi su doluyor. Servisi aradım elektrikli musluğun arızalı olabileceğini söylediler. Çağırdım geldiler. Parçayı değiştirdiler. Sonra testini yaptılar. Gelmişken bakımını falan da yaptırdım. Şimdi makinem sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

 5. Seneler önce yaşadığım deneyimi paylaşmak istiyorum. Yeni aldığım evime mutfak yaptırırken Teka servis Maltepe tarafından hizmet aldım. Çalışanlar çok samimi ve isinin ehli insanlardı. Ayni zamanda sorunu hızlı çözüme ulaştırdılar. Bir kaç gün önce gene ankastre fırınım için hizmet almak adına aradım. Ayni şekilde hizmet verdiler. Çok teşekkür ederim.

 6. Uzun zamandır performansından çok memnun kaldığım ve hatta herkese önerdiğim fırınım bana bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmamıştı. Ta ki geçen gün fırından çıkarırken tepsiyi camına çarpana kadar. Camın çatlaması üzerine hangi servise gitsem sorunu çözemeyeceklerini söyeyince en son tavsiye üzerine Teka Servis Maltepe ile iletişime geçtim. Yönlendirilen ekip fırınımı götürüp 2 gün sonra makul bir fiyata camı eskisi ile aynı hale getirerek teslim ettiler.

 7. Bulaşık makinemin kapağını çocuklar ikide bir açıp kapatıyorlardı. Bunun sonucunda kapağı kapanmamaya başladı. Kapak kapanmayınca su almıyor. Elimde itiyorum ancak çalışıyordu. Bunun giderilmesi için Teka servis Maltepe’den arıza kaydı yaptım. Gelen personel kapağın contalarını değiştirdi. Hızlı bir şekilde yaptı. Şuanda gayet iyi çalışıyor.

 8. Teka markasına ait kullanmakta olduğum ankastre bulaşık makinem 3 yılı aşkın bir süredir bana hiç problem çıkarmamıştı. Geçen gün bulaşıklarımın çoğunu yıkama sonrası makineden çizik bir şekilde çıkardım. Deterjandan kaynaklandığını düşünerek bir sonrakileri farklı deterjanla yıkamama rağmen gene aynısı olunca Teka Servis Maltepe ekibine durumu bildirdim ve gelen ekip deterjan gözünden kaynaklanan problemi profesyonellikle giderdiler.

 9. Evimizde kullandığımız Teka marka çamaşır makinemizden 1 haftadır çok fazla ses geliyor ve tabiri caizse makine çalışırken resmen yürüyor. İnternete bunun için baktığımızda bu sorunu yaşayan birçok insan olduğu gibi bu sorunun kaynağının birden fazla olabileceğini gördüm. Teka Servis Maltepe şubesini aradıktan birkaç saat sonra makinenin parça değişimiyle bu sorunum halloldu.

 10. Teka markasına bulaşık makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için küçük bir problem gibi gözükmese de yıkamada bu problem eşyaların yıkanmasına bile etki ediyor. Bu sebepten ötürü dün Teka Servis Beykoz ekibini arayarak problemimden bahsetmem üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeden kaynaklı problem giderildi.

 11. Ev hanımlarının vazgeçilmez rutinleri arasında gün yapmak var biliyorsunuz ki. Geçen hafta toplanma sırası bendeydi ve arkadaşlarımın geleceği günün sabahı uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Teka markasına ait DOUBLE COOK HLD 45.15 Doublecook özellikli Multifonksiyonel Isıyı eşit dağıtan (SurruoundTemp) model fırınımın sıcaklığını arttırdığım düğme bozulduğu için sabahtan fırınımı çalıştıramayınca Teka Servis Sultanbeyli şubesini aradım ve durumun aciliyetini bildirerek ekip yönlendirmelerini istedim. Yarım saat içerisinde gelip fırınımın düğmesini tamir eden servisten çok memnun kaldım.

 12. Yaklaşık olarak 5 seneden beridir evimizde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyoruz. Fakat kullanmış olduğumuz bulaşık makinesi aldığımız günden beri sürekli başka başka problemlerden ötürü arıza veriyordu. Bütün tamirlerini garanti kapsamında yaptırsak bile sürekli problem çıkarması artık sinir bozucu olmaya başlamıştı. Fakat şimdi garantisi de bitti. Garanti süresinin bitmesinin ardından tekrar arıza yaşandı ve filtrenin değişmesi gerekti. Bu sefer bir değişiklik yaparak Teka Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtik. Kısa süre içerisinde adresimize gelen teknik servis ekibi çok kısa bir süre içerisinde filtreyi çok uygun bir fiyata değiştirdi. Almış olduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetten dolayı Teka Servis Maltepe şubesine teşekkür ederiz.

 13. Teka markasının bulaşık makinesini kullanıyorum. Makinemi alalı 12 aya yakın bir süre oldu ancak ikidir su almasına rağmen yıkamayı yapmıyor. Bu sorun ile alakalı yardım almak için garanti kapsamında doğrudan Teka’nın Maltepe’de bulunan teknik servisi iletişime geçtim teknik yetkililer ertesi gün sabahtan makineme bakmak için geldiler. Ancak sorunun kaynağını tam olarak tespit edemediler. Kendi atölyelerine götürdüler. Ertesi gün arandığımda motorda sorun olduğunu ilettiler. Büyük ihtimalle yakın zamanda taşındığımdan dolayı makinemin zarar gördüğünü anladım. Parça değişiminin yapılmasından sonra bir haftalık bir süreç içerisinde teknik servis makinemi geri getirerek bağladı. Şu anlık makinem eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. İlgi ve alakaları için Teka’nın maltepe teknik servisini tavsiye ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com