Teka Servis Fatih

Teka markası, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kaliteli ürünleriyle tanınan bir marka olarak evlerimizdeki beyaz eşyaların güvenilir dostu haline gelmiştir. Bu güvenilirliği sürdürebilmek için ise kaliteli bir servis ağına ihtiyaç vardır. İşte tam da bu noktada devreye “Teka Servis Fatih” giriyor.

Teka Servis Fatih

Teka Servis Fatih, beyaz eşyalarınızın bakımı, onarımı ve montajı konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz, her türlü sorunu hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için donanımlıdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, buzdolapları, kombi kazanları ve klima sistemleri gibi Teka markalı tüm ürünleriniz için güvenilir bir çözüm sunuyoruz. Ayrıca, orijinal yedek parça kullanarak uzun ömürlü çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.

Teka Servis Fatih İletişim:

Firma:Fatih Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Fatih / İstanbul
Telefon:0850 495 59 47
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. Teka marka ankastre fırınımı uzun süredir kullanıyorum ve bana hiçbir problem çıkarmıyordu. Hatta öyle ki fırınımda pişirdiğim kek böreklerim her yerde övülüyordu. Geçen gün durduk yere ısıtmayan ve dolayısıyla pişirmeyen fırınımı hemen kapatıp Teka Servis Fatih ekibi ile iletişime geçtim ve gün içerisinde geleceklerini söyleyen ekip 4 gün geçmesine rağmen hala gelmedi. Tekrar fırın bile üretilebilirdi o sürede asla tavsiye etmiyorum.

  2. 2010 yılında evlenirken evimize Teka marka bulaşık makinesi almıştık. Oldukça güvenilir olarak bilinen Teka markası bizi gerçekten de yanılttı. Çünkğ şu ana kadar iki defa sepeti paslandı ve sepetleri gerçekten çok pahalı. Geçtiğimiz günlerde yine baktığımda sepette paslanmalar oluştuğunu gördüm. Fiyatları yüksek olduğu için artık almaktan sıkıldım. Son olarak sizden yaptırmayı düşünüyorum. Umarım kalitesiz yan sanayi ürün kullanmıyorsunuzdur. Buradan uyarmak istedim. İyi çalışmalar.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com