İstanbul

Teka Servis Fatih

Her gün ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve mutfakta yeni olanaklar ortaya koyarak size yardımcı olacak yeni çözümler meydana getirmek için çalışan Teka markası Almanya’da doğmuştur. Teka markasının değerleri, kalite, teknoloji ve inovasyona dayanmaktadır.

Teka ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınmıştır. Yaklaşık 100 yıllık bir geçmişin ardından günümüzde Teka, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Markanın en sevilen ürünlerinden biri olan Bulaşık makinesi oldukça geniş modelleri ile siz kullanıcılarının tercihine sunulmaktadır. Bulaşık makinesi gibi çok kullanılan bir elektronik eşyanın arıza çıkarması kaçınılmaz olduğu için Teka markasına ait bu arızaları çözecek birçok noktada teknik servis bulunur.

Onlardan birisi olan Teka Servis Fatih şubesi ile arızaların yanında bakım ve montaj gibi hizmetler verdiğimiz ekibimiz güler yüzlü ve alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Teka markasına ait ürünlerinizin arıza bildirimlerini ilgili numaradan bildirerek bize ulaşabilirsiniz, vereceğimiz hizmetten memnun olacağınızın garantisini veriyoruz.


Fatih Teka Servisi
Telefon:0216 473 11 52
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

  • Emel

    Teka marka ankastre fırınımı uzun süredir kullanıyorum ve bana hiçbir problem çıkarmıyordu. Hatta öyle ki fırınımda pişirdiğim kek böreklerim her yerde övülüyordu. Geçen gün durduk yere ısıtmayan ve dolayısıyla pişirmeyen fırınımı hemen kapatıp Teka Servis Fatih ekibi ile iletişime geçtim ve gün içerisinde geleceklerini söyleyen ekip 4 gün geçmesine rağmen hala gelmedi. Tekrar fırın bile üretilebilirdi o sürede asla tavsiye etmiyorum.

  • Esma

    2010 yılında evlenirken evimize Teka marka bulaşık makinesi almıştık. Oldukça güvenilir olarak bilinen Teka markası bizi gerçekten de yanılttı. Çünkğ şu ana kadar iki defa sepeti paslandı ve sepetleri gerçekten çok pahalı. Geçtiğimiz günlerde yine baktığımda sepette paslanmalar oluştuğunu gördüm. Fiyatları yüksek olduğu için artık almaktan sıkıldım. Son olarak sizden yaptırmayı düşünüyorum. Umarım kalitesiz yan sanayi ürün kullanmıyorsunuzdur. Buradan uyarmak istedim. İyi çalışmalar.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR