İstanbul

Teka Servis Çekmeköy

Teka Servis Çekmeköy şubemiz olarak Çekmeköy civarında senelerdir hizmet veririz. Ankastre fırın ve bulaşık makinanızda oluşacak bir arızada güvenebileceğiniz bir servis olduğumuzu söyleyebiliriz. Fırın ve bulaşık makinenizdeki bir sıkıntıda ve ihtiyacınız olan her türlü konuda anında çözüm sunmak için buradayız.

Makinelerinizin kullanım ömrünü arttırmak için düzenli bakımını yaptırmanız ve kullandığınız deterjan vs. gibi şeylere dikkat etmeniz gerekir. Biz makinenizin bakım zamanı geldiğinde sizi bilgilendiririz. İstediğiniz her hangi bir gün evinize gelip bakımı veya arıza tespitini yaparız. Sadece Pazar günleri çalışmayan servisimiz onun dışındaki haftanın her günü hizmetinizdedir.

Satış sonrası hizmetlerde sizi mağdur etmemek için buradayız. Fırın ve bulaşık makinenizin tamir edilmesi gereken durumlarda bazen bozulan parçalar olabilir bizim bunları değiştirmemiz gerekir. Ve tam burada bir senelik parça değişim garantimiz devreye girer. Tabii ki bunun yanında işçiliğimize ve profesyonel teknik elemanlarımıza olan güvenimiz sonsuzdur. Siz değerli müşterilerimiz de gönül rahatlığıyla Çekmeköy şubemize güvenebilirsiniz. Bizi ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Çekmeköy Teka Servisi
Telefon:0216 995 09 13
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Nalan

  Geniş program seçenekleri olması sebebi ile tercih ederek 3 sene önce satın aldığım Teka markasına ait ankastre fırınımı geçen gün her zaman kullandığım program seçeneğini seçenerek çalıştırmak istediğimde ısınmasını bile yapmayarak çalışmadı. Teka Servis Çekmeköy’ü arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip program ayarı ile alakalı sistemsel sorunu giderdiler.

 • Nilgün

  Uzun zamandır büyük bir memnuniyetle kullandığım Teka marka ankastre fırınımın geçtiğimiz hafta kapağın altında bulunan lastiği bozuldu. Birkaç teknik servise sordum ancak hiçbir şekilde sorunum giderilemedi. Ben de internetten Teka Servis Çekmeköy şubesine ulaştım. Kendilerine durumu anlattım. Ertesi gün gelip bir saat gibi kısa bir sürede evimde sorunumu çözüp gittiler. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Müge

  İşyerinde kullandığımız bulaşık makinesinde bir arıza oluştu. Daha doğrusu sesli çalışıyordu. Biraz araştırdım. Sesli çalışması birçok nedenden olabilirmiş. Teka servis Çekmeköy’den arıza kaydı yaptım. Rulmanlarda sorun varmış. Onu değiştirdiler. Daha sonra test ettik. Gürültü yoktu. Servisin verdiği hizmetten memnun kaldım. Mutlaka tavsiye ediyorum. Fiyatları da uygundu.

 • Deniz

  Bulaşık makinemizin aynısı iş yerimde de var. Aynı marka ve model. Ancak iş yerindeki arıza verdi. Çalışıyor ancak gürültüsünden yer yerinden oynuyor. Her şeyi denedim ancak yapamadım. Teka servis Çekmeköy bu konuda uzman bir firma biliyorum. Onu aradım. Arızayı hemen çözdüler. Firmayı eve de gönderdim. Evdekinin de bakımını yaptırdım.

 • Filiz

  Geniş program seçenekleri olması sebebi ile tercih uzun zaman önce satın aldığım ve daha yeni garantisi biten Teka markasına ait ankastre fırınım, geçen gün her zaman kullandığım program seçeneğini seçenerek çalıştırmak istediğimde fırının içini bile ısıtmayarak çalışmadı. Teka Servis Çekmeköy ekibini arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip program ayarı ile alakalı sistemsel sorunu giderdiler.

 • Eda

  Evlendiğimde ocak setini almıştım. Yaklaşık 10 yıldır kullandığım fırınımın fanı bozulunca Teka servis Çekmeköy bayisini aradım. Kısa süre içerisinde gelip gerekli olan malzemeleri değiştirdiler. Su an fırınım sorunsuz çalışıyor. Verilen hizmet çok güzeldi. Personeller güler yüzlüydü. Ayni zamanda daha sonrası için garanti vermeleri çok iyi bir uygulama olmuş. Teşekkürler.

 • Öznur

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Teka markasına ait ankastre bulaşık makinemi her zamanki gibi çalıştırmaya kalktığımda ekrana program için görüntülerin gelmediğini fark ettim. Her şeyi takılı ve yerli yerinde olmasına rağmen problemi çözemeyince Teka Servis Çekmeköy şubesi iletişime geçerek arıza bildirdim ve gün içerisinde hemen gelen ekip problemimi çözerek beni zor durumda bırakmadılar.

 • Sevgi

  Yakın zamanda evimdeki bulaşık makinesi arızalandığı için ikinci el kaliteli bir bulaşık makinesi satın almak istedim. İnternette gördüğüm Teka markası bana oldukça cezbedici geldi. Fakat aldıktan yaklaşık 2 ay sonra E5 arızası vermeye başladı. Ben de vakit kaybetmeden Teka Servis Çekmeköy şubesi ile irtibata geçtim. Gelen teknik servis ekibi makinenin ısıtmasında bir arıza olduğunu söyleyip oldukça cazip bir fiyata değişimi yaptılar.

 • Derya

  İstanbul Çekmeköy ilçesinde neredeyse tarihi eser denilecek nitelikte eski bir apartmanda oturuyorum. Apartmanımızdaki bir elektrik probleminden dolayı son zamanlarda sürekli elektrik kesiliyor ve bu da evimdeki çoğu elektronik eşyada problem yarattı. 3 gün önce yine elektrik kesintisinin ardından Teka marka bulaşık makinem çalışmamaya başladı ve ardından da ısındı. Ben de daha büyük bir problem çıkmaması adına hemen fişini çekip önce bir elektrikçiyi çağırdım. Ancak elektrikçi arızayı çözemedi. Ardından internet üzerinden yaptığım araştırmayla Teka Servis Çekmeköy şubesine ulaştım. Gelen ekip elektrik kesintisinden kaynaklanan arızalı parçayı değiştirerek sorunu ortadan kaldırdı. Almış olduğum kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

 • İlknur

  Gerek rengi gerek tasarımı ve gerekse işlevselliği ile Teka marka ankastre fırını tavsiye ederek başlamak istiyorum. Fakat daha da önemlisi herhangi bir sorun yaşadığınızda soluğu en hızlı şekilde evinizde alan servis ekiplerine de değinmek isterim. Ben Çekmeköy’de oturuyorum ve birçok marka bu bölgede hizmet vermiyor.
  Fakat teka servis ekipleri her daim hazır durumdalar ve ne zaman arasam mutlaka yanıt alıyorum. Pandemi döneminde evime kadar gelmeleri de hoş bir detay. Teka markasına yakışır şekilde hareket eden bu ekibi özellikle tebrik etmek isterim. İhtiyaç duyduğunuz her an sizler de iletişime geçebilir ve hatta sorularınızı da doğrudan bu ekibe iletebilirsiniz.

 • Esmanur

  Evimde çok uzun senelerden beridir hep Teka marka beyaz eşya kullanıyorum. Hatta arızalanan bir beyaz eşyamı yenisiyle değiştirirken de Teka markasını tercih ediyorum. Bundan dolayı bu durum bende takıntı haline geldi diyebilirim. Bu yüzden doğal olarak bulaşık makinem de Teka markasına ait. Kullanmış olduğum bulaşık makinemden oldukça memnundum. Fakat dün sabah Teka marka bulaşık makinemin altından siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz baktığımda bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için buradan Teka Servis Çekmeköy sayfasından da sormak istiyorum. Neden böyle bir sorun ile karşılaşmış olabilirim? Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 • Melek

  Son günler TEKA marka bulaşık makinem hafif su sızıntısı yapmaya başladı. Bu durum giderek artmaya başlayarak çalıştırdığım zaman dışarıya oluk oluk su verdi. Mutfağımın ahşap parkeleri kabardı. Sorunun acilen çözülmesi için Teka’nın Çekmeköy Teknik Servisini aradım ve bana tahliye hortumunda bir zedelenme veya çatlak olup olmadığını sordular kontrol ettiğimde hortum sağlam olarak görünüyordu. Bunun üzerine ekiplerini gün içerisinde makinemi kontrol etmek için göndereceklerini söylediler. Akşama doğru geldiklerinde ise tahliye hortumunda herhangi bir sorun olmamasına karşın içinin tıkanması sonucu bir su kaçağı olduğunu ve yeni hortum ile bu sorunun çözüleceğini belirttiler. Teka Çekmeköy Teknik Servisine buradan teşekkürlerimi iletmek istiyorum ilgileri için.

 • Özel Teka Servis 7/24 Hizmet Vermeyi Devam Ediyor!

  […] TEKA Servis Çekmeköy – 1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili […]

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR