Teka Servis Pendik

Teka Servis Pendik, İstanbul’un Pendik ilçesinde yer alan ve Teka marka ev aletlerinin bakım ve onarım hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir servistir. Bu servis, Teka’nın geniş ürün yelpazesine sahip cihazları için kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Ürünler arasında bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar, buzdolapları ve daha birçok ev aleti bulunmaktadır.

Teka Servis Pendik

Teka Servis Pendik, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyerek, alanında eğitimli ve tecrübeli teknisyenleri bünyesinde barındırır. Bu teknisyenler, Teka ürünlerinin her türlü bakım ve onarım işlemini titizlikle gerçekleştirir. Servis, arızalı cihazlarınız için hızlı ve etkili çözümler sunar, böylece ev aletleriniz kısa sürede ilk günkü performansına kavuşur.

Pendik ve çevre bölgelerde yaşayan Teka kullanıcıları için oldukça erişilebilir bir konumda olan Teka Servis Pendik, haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Müşteriler, servis hizmetlerinden randevu alarak veya doğrudan servis merkezine başvurarak yararlanabilirler. Ayrıca, servis merkezi, parça değişimi ve onarım işlemleri için orijinal Teka yedek parçalarını kullanarak, tamir edilen ürünler üzerinde 12 ay garanti sunmaktadır.

Teka Servis Pendik İletişim:

Firma:Pendik Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Pendik / İstanbul
Telefon:0216 621 97 36
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

3 Comments

  1. 3 sene önce tüm beyaz eşyalarımı değiştirirken yakınlarımın övgüsü ile aldığım Teka markasına ait, HRB 6300 AT Multifonksiyonel model fırını satın almıştım. 3 yıldır hiç arıza yapmayan fırınımla yaptığım böreğe geçen hafta gelen misafirler nazar değdirmiş olacak ki fırında yaptığım kek börekler artık kabarmıyordu. Ayrıyeten garip sesler de gelmeye başlayınca Teka Servis Pendik şubesini aradıktan sonra gelen ekip fırınımı götürmeden yerinde tamir ettiler.

  2. Yaklaşık 10 senedir kesintisiz bir şekilde kullanmış olduğum Teka marka ankastre fırınımın geçtiğimiz hafta düğmesi içeri göçtü ve bozuldu. Benim de kısa süre içerisinde fırında yapmam gereken bir şey olduğundan hemen Teka Servis Pendik şubesiyle irtibata geçtim. Adresime gelen ekip aynı gün gelip sorunumu çözerek beni büyük bir dertten kurtardı.

  3. Seneler önce almış olduğum ankastre setim uzun zaman sonra bozulunca evime yakınlığından dolayı Teka servis Pendik şubesini aradım ve sorunu bildirdim. Yakın bir tarihe randevu vererek evime geldiler. Sorunu çözmek için gerekli olan tüm işlemler çok hızlı şekilde çözümlendi. Personellerin iş bilgisi oldukça başarılıydı. Bu nedenle sorunsuz olarak hizmet aldım.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com