İstanbul

Teka Servis Pendik

Teka Servis Pendik olarak Teka markasına ait ankastre fırın ve bulaşık makinelerinizin bakım, onarım ve montaj işleri alanında siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Evinizde veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz Teka markasına ait ankastre fırın veya bulaşık makinenizin arıza, bakım veya montaj işleriniz için Pendik ve çevresinde bir teknik servis ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, ekonomik ödeme koşulları çerçevesinde sizlere hizmet sunmaktadır. Bozulan ürünlerinizin arıza bölgesindeki kontrollerden sonra ürünün diğer bölgelerini de kontrol etmekteyiz.Teknik servis hizmetimiz bozulan ankastre ve bulaşık makinelerinizde sizler için en doğru çözümleri üretip sorunlarınızı çözer.

Sadece hizmet öncesi değil, firmamız hizmet sonrasında da teknik desteğini asla kesmez. Sizlere verdiği hizmete 1 yıl süreyle de garanti verir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçilir. Ayrıca firmamız bu garanti süresiyle vermiş olduğu hizmetin arkasında durduğunu da göstermiş olur. Alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır.


Pendik Teka Servisi
Telefon:0216 621 97 36
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

  • Demre

    3 sene önce tüm beyaz eşyalarımı değiştirirken yakınlarımın övgüsü ile aldığım Teka markasına ait, HRB 6300 AT Multifonksiyonel model fırını satın almıştım. 3 yıldır hiç arıza yapmayan fırınımla yaptığım böreğe geçen hafta gelen misafirler nazar değdirmiş olacak ki fırında yaptığım kek börekler artık kabarmıyordu. Ayrıyeten garip sesler de gelmeye başlayınca Teka Servis Pendik şubesini aradıktan sonra gelen ekip fırınımı götürmeden yerinde tamir ettiler.

  • Nil

    Yaklaşık 10 senedir kesintisiz bir şekilde kullanmış olduğum Teka marka ankastre fırınımın geçtiğimiz hafta düğmesi içeri göçtü ve bozuldu. Benim de kısa süre içerisinde fırında yapmam gereken bir şey olduğundan hemen Teka Servis Pendik şubesiyle irtibata geçtim. Adresime gelen ekip aynı gün gelip sorunumu çözerek beni büyük bir dertten kurtardı.

  • İlknur

    Seneler önce almış olduğum ankastre setim uzun zaman sonra bozulunca evime yakınlığından dolayı Teka servis Pendik şubesini aradım ve sorunu bildirdim. Yakın bir tarihe randevu vererek evime geldiler. Sorunu çözmek için gerekli olan tüm işlemler çok hızlı şekilde çözümlendi. Personellerin iş bilgisi oldukça başarılıydı. Bu nedenle sorunsuz olarak hizmet aldım.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR