Teka Servis Avcılar

Evinizdeki Teka marka cihazlarınız için kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmeti arıyorsanız, Teka Servis Avcılar doğru adresiniz! Avcılar ve çevresinde yaşayan müşterilerimize hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Deneyimli ve uzman teknisyen kadromuzla, Teka ürünlerinizin tamir, bakım ve montaj işlemlerini en yüksek standartlarda gerçekleştiriyoruz.

Teka Servis Avcılar

Teka markalı bulaşık makineleri, fırınlar, buzdolapları, çamaşır makineleri ve diğer ev aletlerinizde oluşabilecek her türlü arızayı kısa sürede tespit edip, onarıyoruz. Müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren yaklaşımımızla, servis sürecini mümkün olduğunca rahat ve sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında periyodik bakım, arıza onarımı, yedek parça temini ve acil müdahale gibi geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Teka cihazlarınızın performansını artırmak ve ömrünü uzatmak için gereken tüm bakım ve onarımları titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Teka Servis Avcılar İletişim:

Firma:Avcılar Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Avcılar / İstanbul
Telefon:0850 259 98 27
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

3 Comments

  1. 2 Sene önce anneanneme kuzenlerimle birleşerek eskiyen fırınını görünce hediye aldığımız Teka markasına ait HLB 840 P 60 cm Multifonksiyonel Hydroclean Teknolojili Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp model fırın geçen hafta onlarda olduğumuz gün yaptığımız keki pişiremeyince Teka Servis Avcılar’ı arayıp bakıma gelmeleri için servis istedik. 2 Saat içerisinde gelen ekip bizi mağdur etmeden problemi giderdiler.

  2. Evlenmiş olduğum 2012 senesinde tüm beyaz eşyalarımı Teka markasından satın almıştım. Şu zamana kadar geçen 8-9 senelik süre içerisinde de hiçbirinde bir arıza ile karşılaşmadım. Fakat son zamanlarda kullanmış olduğum bulaşık makinesinin, attığım cam bardakları çizdiğini farkettim. Bunun nedeni ne olabilir? Konu ile bilgili ya da daha önce başına bu tür bir olay gelen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

  3. Evleneli daha 5 ay oldu. Fakat büyük bir hata yapıp beyaz eşyalarımı 3 sene önceden alıp kurulumunu yaptırdığım için garanti kapsamında hiçbir ürünüm yok şu an. Teka marka bulaşık makinem de bunlardan birisi. Yakın zamanda da bulaşık makinemin bulaşıkları kirli çıkardığının fark ettim. Arka arkaya yıkama yapmama rağmen bulaşıkları hep aynı çıkarttım. Ben de vakit kaybetmeden Teka Servis Avcılar şubesi ile iletişime geçtim. Yoğunluktan dolayı ertesi gün gelen teknik servis ekibi arıza tespitini yaptıktan sonra makinemi tamir etmek için kendi yerlerine götürdü. 3 gün sonra da onarılmış bir şekilde makinemi teslim etti. Almış olduğum hızlı ve kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com