İstanbul

Teka Servis Avcılar

İstanbul’un nüfus olarak en yoğun ilçelerinden bir tanesi Avcılar’dır. Haliyle Teka marka fırın veya bulaşık makinesine sahip olanların sayısı da azımsanmayacak düzeydedir. Avcılar’da Teka marka cihazınızda herhangi bir sorun olduğunda aynı gün içerisinde servis hizmeti almak isterseniz iletişim bilgilerini kullanabilir, Teka beyazeşyalarınızla ya da servis hizmetleriyle alakalı görüş ve önerilerini de paylaşabilirsiniz.

Avcılar Teka Servisi
Telefon:0216 621 97 36
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

  • Zehra

    2 Sene önce anneanneme kuzenlerimle birleşerek eskiyen fırınını görünce hediye aldığımız Teka markasına ait HLB 840 P 60 cm Multifonksiyonel Hydroclean Teknolojili Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp model fırın geçen hafta onlarda olduğumuz gün yaptığımız keki pişiremeyince Teka Servis Avcılar’ı arayıp bakıma gelmeleri için servis istedik. 2 Saat içerisinde gelen ekip bizi mağdur etmeden problemi giderdiler.

  • Hülya

    Evlenmiş olduğum 2012 senesinde tüm beyaz eşyalarımı Teka markasından satın almıştım. Şu zamana kadar geçen 8-9 senelik süre içerisinde de hiçbirinde bir arıza ile karşılaşmadım. Fakat son zamanlarda kullanmış olduğum bulaşık makinesinin, attığım cam bardakları çizdiğini farkettim. Bunun nedeni ne olabilir? Konu ile bilgili ya da daha önce başına bu tür bir olay gelen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

  • Sultan

    Evleneli daha 5 ay oldu. Fakat büyük bir hata yapıp beyaz eşyalarımı 3 sene önceden alıp kurulumunu yaptırdığım için garanti kapsamında hiçbir ürünüm yok şu an. Teka marka bulaşık makinem de bunlardan birisi. Yakın zamanda da bulaşık makinemin bulaşıkları kirli çıkardığının fark ettim. Arka arkaya yıkama yapmama rağmen bulaşıkları hep aynı çıkarttım. Ben de vakit kaybetmeden Teka Servis Avcılar şubesi ile iletişime geçtim. Yoğunluktan dolayı ertesi gün gelen teknik servis ekibi arıza tespitini yaptıktan sonra makinemi tamir etmek için kendi yerlerine götürdü. 3 gün sonra da onarılmış bir şekilde makinemi teslim etti. Almış olduğum hızlı ve kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR