Teka Servis Sarıyer

Özel TEKA Servis Sarıyer olarak, bulaşık makinesi ve fırınlarınızla ilgili karşılaştığınız her türlü sorunu çözmek için buradayız. Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz, cihazlarınızdaki arızaları tespit edip etkili çözümler sunmak konusunda yeteneklidir. Onarım ve tamir işlemlerimizde kullanılan yedek parçalar, orijinal ve kaliteli malzemelerden seçilerek uzun ömürlü çözümler sunmaktadır.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel TEKA Servis Sarıyer, onarım ve tamir işlemlerinde orijinal yedek parça kullanımına büyük önem vermektedir. Bu sayede, cihazlarınızın performansını en üst düzeye çıkararak uzun ömürlü kullanım sağlamaktayız. Orijinal yedek parça kullanımı, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunma taahhüdümüzün bir göstergesidir.


Teka Servis Sarıyer İletişim:

Sarıyer TEKA Servisi
Telefon:0850 668 00 33
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Teka Servis Sarıyer” üzerine 2 yorum

  1. 3 yıldır memnuniyetle kullandığım Teka markasının 60 cm Hydroclean Teknolojili Multifonksiyonel model fırını çalıştırdığımda yiyeceklerin pişmeden çıktığını fark ettim. Daha sonra baktığımda fırının ışıkları yanmasına rağmen ısısının hiç yok denecek kadar az olduğunu gördüm. Bunun üzerine Teka Servis Sarıyer’i arayarak problemimi aktardım. Ertesi gün gelen ekip gaz kısmıyla alakalı problemi profesyonelce çözdüler.

  2. Teka markasını tercih etmemin en büyük sebebi kaliteli ve yüksek performanslı elektrnik eşyalar üretmesiydi. Ancak kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinesi son zamanlarda bulaşıkları hiç temizlememeye başladı. Hatta son zamanlarda makineye attığım cam bardaklar çizilmeye başladı. Deterjanımı da değiştirmedim. Durduk yere makinem neden kötü yıkamaya başladı. Konu hakkında bilgili kişilerin yorumunu bekliyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com