Teka Servis Sarıyer

Sarıyer’de güvenilir bir beyaz eşya servisi arıyorsanız, “Teka Servis Sarıyer” doğru adres. Alanında uzman teknisyen kadrosu ile Teka markalı ürünlerin tüm servis ve bakım işlemlerini en yüksek standartlarda sunmaktadır. Yıllardır bu sektörde hizmet veren Teka Servis Sarıyer, müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutar.

Teka Servis Sarıyer

Teka markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer küçük ev aletleri için aradığınız kaliteli servis hizmetini sunuyoruz. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın ilk günkü performansını geri kazandırmayı hedefler. Ayrıca, rutin bakımlarınızı yaparak olası arızaların önüne geçmekte ve cihazlarınızın ömrünü uzatmaktayız.

Teka Servis Sarıyer, teknik destek ve müşteri hizmetleri konusunda da iddialı. Arızalı cihazınızla ilgili sorun ne olursa olsun, alanında uzman teknisyenlerimiz en hızlı ve etkili çözümleri üretmek için hazır. Servisimizi tercih ederek, Teka ürünlerinizin bakım ve onarımını güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Teka Servis Sarıyer İletişim:

Firma:Sarıyer TEKA Servisi
Hizmet Bölgesi:Sarıyer / İstanbul
Telefon:0850 668 00 33
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. 3 yıldır memnuniyetle kullandığım Teka markasının 60 cm Hydroclean Teknolojili Multifonksiyonel model fırını çalıştırdığımda yiyeceklerin pişmeden çıktığını fark ettim. Daha sonra baktığımda fırının ışıkları yanmasına rağmen ısısının hiç yok denecek kadar az olduğunu gördüm. Bunun üzerine Teka Servis Sarıyer’i arayarak problemimi aktardım. Ertesi gün gelen ekip gaz kısmıyla alakalı problemi profesyonelce çözdüler.

  2. Teka markasını tercih etmemin en büyük sebebi kaliteli ve yüksek performanslı elektrnik eşyalar üretmesiydi. Ancak kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinesi son zamanlarda bulaşıkları hiç temizlememeye başladı. Hatta son zamanlarda makineye attığım cam bardaklar çizilmeye başladı. Deterjanımı da değiştirmedim. Durduk yere makinem neden kötü yıkamaya başladı. Konu hakkında bilgili kişilerin yorumunu bekliyorum.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com