İstanbul

Teka Servis Sarıyer

Evin kalbi olan mutfak ev hanımlarının da bol bol zaman geçirdiği kısımlardan birisidir. Teka markası da mutfağının ruhu olacak aletleri tasarlar. Çünkü mutfağı, hayatın pişirildiği, hayatımızın en güzel anlarından bazılarının gerçekleştiği yerlerden birisi olarak gören marka, Teka markası için evin herhangi bir yerinden daha fazlasıdır.

Tam da bu sebepten dolayı, mutfak için çözümler ve gerçek yenilikler sunan aletler, yaşam tarzınıza uygun ve evinizle uyumlu çözümler tasarlıyor ve üreten marka olarak oldukça da güvenilirdir. Fırınlar mutfakların vazgeçilmez eşyalarından birisidir ve ev hanımlarının yemek konusunda kurtarıcısı olarak bilinirler. Bu sebep ile ankastre fırınınızın herhangi bir arızası durumunda Teka Servis Sarıyer olarak uzman kadromuz, her gün kendisini daha da geliştirmeye açık ekibimiz ile birlikte sizlerden gelen arıza bildirimlerini profesyonelce gidermek için hizmetinizdeyiz.

İlgili iletişim numarasından bizlere ulaşıp müşteri hizmetlerine her türlü arıza, bakım, onarım ile alakalı probleminizi ya da sorunuzu aktarabilirsiniz. Sarıyer ve çevresinde teknik servis arıyorsanız bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi ve hatırlamanızı isteriz.


Sarıyer Teka Servisi

Telefon:0850 668 00 33
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

  • Nimet

    3 yıldır memnuniyetle kullandığım Teka markasının 60 cm Hydroclean Teknolojili Multifonksiyonel model fırını çalıştırdığımda yiyeceklerin pişmeden çıktığını fark ettim. Daha sonra baktığımda fırının ışıkları yanmasına rağmen ısısının hiç yok denecek kadar az olduğunu gördüm. Bunun üzerine Teka Servis Sarıyer’i arayarak problemimi aktardım. Ertesi gün gelen ekip gaz kısmıyla alakalı problemi profesyonelce çözdüler.

  • Suzan

    Teka markasını tercih etmemin en büyük sebebi kaliteli ve yüksek performanslı elektrnik eşyalar üretmesiydi. Ancak kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinesi son zamanlarda bulaşıkları hiç temizlememeye başladı. Hatta son zamanlarda makineye attığım cam bardaklar çizilmeye başladı. Deterjanımı da değiştirmedim. Durduk yere makinem neden kötü yıkamaya başladı. Konu hakkında bilgili kişilerin yorumunu bekliyorum.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR