Teka Servis Ümraniye

Ümraniye’de yaşayan ve Teka marka ev aletlerine sahip olan herkes için mükemmel bir haberimiz var! Artık, Teka cihazlarınızla ilgili her türlü arıza, bakım veya onarım ihtiyacınız için güvenilir bir çözüm ortağınız var: Teka Servis Ümraniye. Alanında uzman teknisyenlerimizle, ev aletleriniz eski performansına kavuşacak!

Teka Servis Ümraniye

Teka Servis Ümraniye, Teka’nın tüm modellerinde uzmanlaşmış, sertifikalı ve deneyimli teknisyen kadrosu ile hizmet vermektedir. Ümraniye ve çevresindeki evlere hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Servisimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Teka Teknik Servis
Teka Servis Ümraniye

Teka Servis Ümraniye İletişim:

Firma:Ümraniye Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Ümraniye / İstanbul
Telefon:0216 621 44 93
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

13 Comments

 1. Geçen gün, Teka markasına ait ankastre bulaşık makinem çalışırken birden bire çok yüksek gürültü çıkartarak kapandı ve ne yaptıysam bir daha açamadım. Bunun üzerine iletişime geçtim Teka Servis Ümraniye gelip bakarak pervaneden dolayı oluşan bir arıza olduğunu tespit edip makinemi hiç götürmeden yerinde donanımsal parçasını tamir ederek elde bulaşık yıkama derdinden beni kurtardılar.

 2. Evimde yıllardır büyük bir memnuniyetle Teka marka ankastre fırın kullanıyorum. Gerçekten de parasının hakkını sonuna kadar veren bir marka. Kusursuz bir performans sergiliyor. Yakın zamanda fırınımın rezistansı bozuldu. Ben de Teka Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi çok kısa süre içerisinde rezistansı değiştirerek fırınımı onarmış oldular.

 3. Bulaşık makinesinde bu ana kadar hiçbir sorun yaşamamıştım. İlk defa bir arıza ile karşılaştım. Oda suyu içerisinde biriktiriyor atmıyor. Yemek artıklarını temizleyerek bulaşıkları koyarım aslında. Demek ki gözden kaçan olmuş diye düşündüm. Servisi aradım geldiler baktılar. Meğer tahliye hortumu tıkanmış. Onu temizlediler düzeldi. Firmadan memnun kaldım. Yüksek ücrette istemediler.

 4. Dün banyo ve küçük tuvaletimin lavabolarını yaptırmak için Teka servis Ümraniye şubesini aradım. Bugüne randevu verdiler. Henüz gelmediler. Gelip taksınlar ondan sonra bir daha yorum yaparım. Fakat kullanıcı yorumlarından anladığım kadarı ile işlerini çok iyi yapan bir servis. Bakalım deneyip göreceğim. Umarım dedikleri gibi çıkar. Fakat ben yinede güveniyorum.

 5. Bulaşık makinesinin pompa motoru arızalandı. Değişmesi gerektiğini söylediler. Fiyat araştırdım. Firmalar yüksek fiyat verdiler. Az çok bu işlerden anlıyorum. Kendim değiştireyim dedim. Ancak pompa fiyatı yüksek geldi. Bende Teka servis Ümraniye’yi aradım. Geldiler baktılar. Fiyat çıkardılar. Diğerlerine göre oldukça uygun geldi. Dedim hemen değiştirin. Bu sayede kendimde uğraşmamış oldum.

 6. Teka servis Ümraniye şubesi ile yaşamış olduğum bir deneyimim oldu. Kısa süre önce, almış olduğum fırınım ısıtma yapmıyordu. Bazı denemelerden sonra servisin numarasını bulup aradım. Kısa süre içinde gelip yardımcı oldular. Bazı parçalar değişti. Uygun fiyatlı olarak yardımcı oldular. Aynı zamanda personellerin iş ciddiyeti ve bilgisi çok iyiydi.

 7. Geçen gün, Teka markasına ait ankastre bulaşık makinem çalışırken birden bire çok yüksek gürültü çıkartarak kapandı ve ne yaptıysam bir daha açamadım. Bunun üzerine iletişime geçtim Teka Servis Ümraniye gelip bakarak pervaneden dolayı oluşan bir arıza olduğunu tespit edip makinemi hiç götürmeden yerinde donanımsal parçasını tamir ederek elde bulaşık yıkama derdinden beni kurtardılar.

 8. Öğrenci evimizde kullandığımız ikinci el olarak satın almış olduğumuz Teka marka bulaşık makinesinden geçen gün çalıştığı esnada garip sesler gelmeye başladı. Gelen sesin kaynağını aramaya kalktığımızda da bulaşık makinesinin çok ısınmaya başladığını fark ettik. Isınma geçmeyince fişi çektik ve hemen Teka Servis Ümraniye şubesini arayarak durumdan bahsettik. Gelen teknik ekip öğrenci olmamızı da göz önüne alarak uygun bir fiyata makinemizi tamir ettiler.

 9. Uzun zamandır kullandığım ve herkese de yıkama performansından ötürü çok memnun olduğumdan bahsettiğim Teka markasına ait ankastre bulaşık makineme sanki nazar değdi. Geçen gün kirlileri doldurup çalıştırdığım makinem bir türlü su almayınca Teka Servis Beşiktaş şubesine ulaşarak arıza bildirimi yaptım. Gelip inceleyen ekip ana kartımın eski olduğundan ötürü yandığını söyleyerek çok makul bir fiyata kısa süre içerisinde problemimi giderdiler.

 10. Yaklaşık olarak 5 seneden beridir evimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Şu zamana kadar da hiçbir sorun çıkartmayan bulaşık makinemin performansından da oldukça memnundum. Fakat Yakın zamanda kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinemin deterjan kapağı kapanmamaya başladı. Bu de yıkamada problem haline geldi, çünkü eşyaların yıkanmasına bile etki ediyor. Bu sebepten dolayı kısa süre içerisinde Teka Servis Ümraniye şubesini arayarak problemimden bahsettim. Bunun üzerine yanlarında yedek parça ile gelen teknik servis ekibi kısa bir süre içerisinde makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeme problemi bile giderildi. Almış olduğum kaliteli ve hızlı hizmetten dolayı Teka Servis Ümraniye şubesine teşekkür ederim.

 11. Geçen gün, Teka markasına ait ankastre fırınım çalışırken birden bire çok yüksek gürültü çıkartarak kapandı ve ne yaptıysam bir daha açamadım. Bunun üzerine iletişime geçtim Ümraniye TEKA Servisi gelip bakarak içerisindeki bir parçasından oluşan bir arıza olduğunu tespit edip makinemi hiç götürmeden yerinde donanımsal parçasını tamir ederek elde bulaşık yıkama fırın alma derdinden beni kurtardılar.

 12. Teka’nın Premium Care Serisini kullanmaktayım. Bu modeli büyük hacmi nedeniyle seçtim ancak sürekli olarak bulaşıklarım kirli olarak çıkmakta. Hangi markanın deterjanını kullanırsam kullanayım bu sorun devam ediyor. Kendim bir çare bulamadığım için Teka’nın Ümraniye Teknik Servisini aradım ve bu sorunun bazı temel nedenlerini açıkladılar ve çözümleri ilettiler bunları uygulamama rağmen düzelmediğini ilettim. Teknik servis yetkililerini makinemi kontrol etmek için yönelendireceklerini belirttiler. Teknik Servis elemanları makinemi kontrol ettiklerinde su alma ve iç pervanenin dönmesinde sorun olduğunu saptadılar. Hortum ve pervane değişimi sonrasında makinemin sorunu çözüldü.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com