İstanbul

Teka Servis Tuzla

Teka Servis Tuzla uzun senelerdir Teka markasına ait bulaşık makinesi ve ankastre fırınınızın bakım, onarım ve montaj işlerinde zamanında adresinizde olan hızlı ve güvenilir hizmet sunan özel bir teknik servi veren firmadır.

Son sistem teknoloji İle yapmış olduğumuz çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayacak bir şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır. Servisimiz hizmete başladığı ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından şaşmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalarda profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Teka Servis Numarası
Teka Servis Tuzla

Vermiş olduğumuz hizmetlerde yeterli belgelere sahip olarak profesyonel şekilde çalışma yapmaktayız. Bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi pek çok farklı konuda servis hizmeti sunmaktayız. Uzman kadromuz ile yapmış olduğumuz her çalışma kısa süre içerisinde sonuç elde etmenizi sağlayacak şekilde yapılmaktadır.

Bu sayede cihazlarda ortaya çıkabilecek sorunlara karşı çözüm odaklı çalışma yapılmasını sağlamaktayız. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde elde etmiş olduğumuz bilgi ve deneyim ile hizmet veriyoruz. Bu alanda profesyonel hizmetin adresi olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Siz de kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Tuzla Teka Servisi
Telefon:0216 621 97 36
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Şule

  Uzun zamandır kullandığım ve herkese de yıkama performansından ötürü çok memnun olduğumdan bahsettiğim Teka markasına ait ankastre bulaşık makineme sanki nazar değdi. Geçen gün kirlileri doldurup çalıştırdığım makinem bir türlü su almayınca Teka Servis Tuzla şubesine ulaşarak arıza bildirimi yaptım. Gelip inceleyen ekip anakartımın eski olduğundan ötürü yandığını söyleyerek çok yüksek bir arıza fiyatı çıkardılar. Aşağı yukarı ne kadar fiyatlar bilen var mı?

 • Filiz

  Uzun senelerdir evimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Performansından da hayli memnunum. Fakat yakın zamanda bulaşık makinemin düğmelerinin boyası soyuldu. Estetik olarak çok çirkin bir görüntü oluşturuyor. Ben de biraz görsellik bakımından takıntılı bir insan olduğum için bu sorunu giderecek teknik servis arayışındayım. Burdan da sormak istedim bu sorunun giderilmesi mümkün müdür?

 • Melike

  Bulaşık makinesini titiz kullanan biriyim. İçerisine çok bulaşık koymuyorum temiz yıkasın diye. Bulaşıkları az koymama rağmen temiz yıkamıyor. Temizleyici üründen kaynaklı sandım. Onu da değiştirdim. Gene olmadı. Teka servis Tuzla’dan teknik servis desteği aldım. Geldiler baktılar. İç kısmını temizlediler. Fıskiyelere baktılar. Sonra test edip çalıştırdılar. Herhangi bir sorun kalmadı.

 • Yağmur

  Küçük bir butik cafe işletiyorum ve cafemde ev yapımı kek, kurabiye, börek satıyorum. Bu sebeple fırınımı büyük bir özenle araştırıp Teka markasına ait iOven 60 cm 50 Tarif Hafızalı Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp Model fırın geçen gün yaptığım yiyecekleri kuru halde çıkarmaya başladı. Daha 2 gün önce aynı tarifle yaptığım yiyeceklerde bu problemi fark edince hemen Teka Servis Tuzla ekibi ile iletişime geçtim. 2 saat içerisinde sabahtan gelen ekip kapağın kapanmasını engelleyen arızalanmış kısmı tamir ederek o günkü zararımı engellemiş oldular.

 • Sevgi

  Kullanmış olduğum başka marka bulaşık makinesinin sürekli arıza yapmasından ötürü çevremdeki insanların tavsiyeleri üzerine Teka marka bulaşık makinesi satın aldım. Başlarda hiçbir sorun çıkarmandan çalışan çamaşır makinem Err3 hatası vermeye başladı. Ben de Teka Servis Tuzla şubesini aradım. Gelen ekip çok kısa süre içersinde sorunun sıcaklık sensöründen kaynaklandığımı söyleyip, tamirini yaptı.

 • Oya

  Evimde yaklaşık olarak 12 senedir emektar da denilebilecek bir Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Bulaşık makinemi satın almış olduğum ilk senelerle son zamanları kıyaslayınca makinemin performansı düşmeye başlamıştı. Günden güne performansı düşen makinem en son çalışmamaya başladı. Bilindiği üzere bulaşık yıkamak çok zahmetli bir iş ve bu yüzden bu arızanın giderilmesi gerekiyordu. Ben de bu yüzden acil olması nedeni ile başka bir teknik servis çağırmıştım. Gelen ekip motorunun değişmesi gerektiğini söylediler fakat motor değişim ücreti çok fazla geldi bana. Acaba Teka Servis Tuzla şubesinin bana buradan bir fiyat vermesi mümkün müdür? Şimdiden Teka Servis Tuzla şubesine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 • Tuzla ve Çevresinde Özel TEKA Servis Hizmeti

  […] normalde olduğu kadar soğuk olmamasından şikayet eder. Bu gibi hallerde, vakit kaybetmeden Tuzla Teka Servisi ile iletişim kurmak gerekir. Bunun yanı sıra, buzdolabının su sızdırması sorunu da ciddi […]

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR