Teka Servis Tuzla

Teka Servis Tuzla, Tuzla ve çevresinde Teka marka ev aletlerinin tamir ve bakım hizmetleri sunan bir servis merkezidir. Teka, mutfak ve banyo aletleri konusunda dünya çapında tanınan bir marka olup; bulaşık makineleri, fırınlar, mikrodalga fırınlar ve buzdolapları gibi birçok farklı ev aleti üretmektedir. Teka Servis Tuzla, markanın kalitesine uygun, hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Teka Servis Tuzla

Evinizdeki Teka ürünleri arızalandığında, Teka Servis Tuzla’nın deneyimli teknisyenleri sorunu hızla tespit eder ve etkin bir şekilde çözer. Servisimiz, orijinal Teka yedek parçalarını kullanarak cihazlarınızın ilk günkü performansını geri kazandırmayı garanti eder. Teknik destek ekibimiz, sürekli olarak Teka’nın sağladığı eğitimlerle bilgilerini taze tutmakta ve en yeni teknolojileri öğrenmektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Teka Servis Tuzla olarak, tamir sürecini mümkün olduğunca rahat ve sorunsuz hale getirmeyi hedefliyoruz. Arızalı cihazınızı servis merkezimize getirebilir veya konumunuza gelmemizi talep edebilirsiniz. Her iki durumda da, işlemleriniz profesyonel teknisyenlerimiz tarafından titizlikle yürütülecektir.

Teka Servis Numarası
Teka Servis Tuzla

Teka Servis Tuzla İletişim:

Firma:Tuzla Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Tuzla / İstanbul
Telefon:0850 471 10 24
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

7 Comments

  1. Uzun zamandır kullandığım ve herkese de yıkama performansından ötürü çok memnun olduğumdan bahsettiğim Teka markasına ait ankastre bulaşık makineme sanki nazar değdi. Geçen gün kirlileri doldurup çalıştırdığım makinem bir türlü su almayınca Teka Servis Tuzla şubesine ulaşarak arıza bildirimi yaptım. Gelip inceleyen ekip anakartımın eski olduğundan ötürü yandığını söyleyerek çok yüksek bir arıza fiyatı çıkardılar. Aşağı yukarı ne kadar fiyatlar bilen var mı?

  2. Uzun senelerdir evimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Performansından da hayli memnunum. Fakat yakın zamanda bulaşık makinemin düğmelerinin boyası soyuldu. Estetik olarak çok çirkin bir görüntü oluşturuyor. Ben de biraz görsellik bakımından takıntılı bir insan olduğum için bu sorunu giderecek teknik servis arayışındayım. Burdan da sormak istedim bu sorunun giderilmesi mümkün müdür?

  3. Bulaşık makinesini titiz kullanan biriyim. İçerisine çok bulaşık koymuyorum temiz yıkasın diye. Bulaşıkları az koymama rağmen temiz yıkamıyor. Temizleyici üründen kaynaklı sandım. Onu da değiştirdim. Gene olmadı. Teka servis Tuzla’dan teknik servis desteği aldım. Geldiler baktılar. İç kısmını temizlediler. Fıskiyelere baktılar. Sonra test edip çalıştırdılar. Herhangi bir sorun kalmadı.

  4. Küçük bir butik cafe işletiyorum ve cafemde ev yapımı kek, kurabiye, börek satıyorum. Bu sebeple fırınımı büyük bir özenle araştırıp Teka markasına ait iOven 60 cm 50 Tarif Hafızalı Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp Model fırın geçen gün yaptığım yiyecekleri kuru halde çıkarmaya başladı. Daha 2 gün önce aynı tarifle yaptığım yiyeceklerde bu problemi fark edince hemen Teka Servis Tuzla ekibi ile iletişime geçtim. 2 saat içerisinde sabahtan gelen ekip kapağın kapanmasını engelleyen arızalanmış kısmı tamir ederek o günkü zararımı engellemiş oldular.

  5. Kullanmış olduğum başka marka bulaşık makinesinin sürekli arıza yapmasından ötürü çevremdeki insanların tavsiyeleri üzerine Teka marka bulaşık makinesi satın aldım. Başlarda hiçbir sorun çıkarmandan çalışan çamaşır makinem Err3 hatası vermeye başladı. Ben de Teka Servis Tuzla şubesini aradım. Gelen ekip çok kısa süre içersinde sorunun sıcaklık sensöründen kaynaklandığımı söyleyip, tamirini yaptı.

  6. Evimde yaklaşık olarak 12 senedir emektar da denilebilecek bir Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Bulaşık makinemi satın almış olduğum ilk senelerle son zamanları kıyaslayınca makinemin performansı düşmeye başlamıştı. Günden güne performansı düşen makinem en son çalışmamaya başladı. Bilindiği üzere bulaşık yıkamak çok zahmetli bir iş ve bu yüzden bu arızanın giderilmesi gerekiyordu. Ben de bu yüzden acil olması nedeni ile başka bir teknik servis çağırmıştım. Gelen ekip motorunun değişmesi gerektiğini söylediler fakat motor değişim ücreti çok fazla geldi bana. Acaba Teka Servis Tuzla şubesinin bana buradan bir fiyat vermesi mümkün müdür? Şimdiden Teka Servis Tuzla şubesine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com