Teka Servis Kağıthane

Ev aletlerinizde karşılaştığınız problemler can sıkıcı olabilir, özellikle de günlük kullanımda vazgeçilmez olanlar için. Kağıthane bölgesinde yaşayanlar için, Teka cihazlarınızın bakım ve onarımı konusunda güvenilir bir çözüm ortağına sahipsiniz: Teka Servis Kağıthane. Profesyonel ekibimiz, Teka marka beyaz eşya ve mutfak aletlerinizin tamir ve bakımını üstlenerek hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Teka Servis Kağıthane

Teka Servis Kağıthane olarak sunduğumuz hizmetler, geniş bir yelpazeye yayılıyor. Buzdolabından fırına, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine kadar her türlü Teka ürününü itina ile tamir ediyoruz. Arıza tespiti, parça değişimi veya periyodik bakım ihtiyaçlarınız için bizlere güvenebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren servis anlayışımız ile Kağıthane ve çevresinde hızlı ve etkili servis hizmeti sunuyoruz. Acil durumlar için gün içinde servis garantisi veriyoruz ve böylece Teka ürünleriniz en kısa sürede ilk günkü gibi çalışır hale geliyor. Ek olarak, orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Teka Servis Kağıthane İletişim:

Firma:Kağıthane Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Kağıthane / İstanbul
Telefon:0850 259 97 41
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. Geçen hafta Teka marka ankastre fırınımı kullandıktan sonra fırının içerisinden sürekli yanık kokusu gelmeye başladı. Başta fırını kapatmadığım için olmadığını düşünsem de kapalı olduğu halde koku gelince sigortaları indirip Teka Servis Kağıthane şubesini arayarak durumu bildirmem üzerine hemen gelen ekip fırını tamir ederek kokunun kaynağını kestiler.

  2. Geçtiğimiz günlerde kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinem çalışırken birden takır tukur sesler gelmeye başladı. Gidip hemen makinemi kapatıp açtım ve içindeki pervanenin kırıldığını gördüm. Birçok bulaşığım kırıldı. Bu şekilde kullanılması asla mümkün değildi. Ben de Teka Servis Kağıthane şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip pervaneyi değiştirerek sorunumu çözdü.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com