İstanbul

Teka Servis Kağıthane

Almanya’da doğan ve ticari marka olarak, kalite, teknoloji ve inovasyona dayanan Teka markası ve ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınır. Yaklaşık 100 yıllık bir geçmişin ardından günümüzde Teka markası, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde müşterileri için çalışmaya devam etmektedir.

Teka markasının kökleri derinlere uzanan değerleri, dürüstlük, cömertlik ve özgünlüktür. Temel meselemiz müşteri memnuniyeti olan markamızın tüm teknik servisleri de aynı şekilde sizin için çalışıyor ve her zaman sizin tarafınızda.

Dünya standartlarında kaliteli çözümler sunarak günlük problemlerinizi çözmenize yardımcı olan markamızın servislerinden birisi olan Teka Servis Kağıthane ekibi olarak ankastre fırınlarınız da dahil olmak üzere tüm elektronik eşyalarınızın tamirini yapar. Uzman kadromuzla müşterilerden oldukça iyi dönüşler alan şubemiz her türlü bakım, arıza, montaj hizmeti vermektedir. Alanında uzman ve güler yüzlü ekipten oluşan teknik bir servisten destek almak isterseniz ve Kağıthane yakınlarında iseniz bir telefon kadar uzağınızdayız.


Kağıthane Teka Servisi
Telefon:0216 622 65 06
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

  • Nur

    Geçen hafta Teka marka ankastre fırınımı kullandıktan sonra fırının içerisinden sürekli yanık kokusu gelmeye başladı. Başta fırını kapatmadığım için olmadığını düşünsem de kapalı olduğu halde koku gelince sigortaları indirip Teka Servis Kağıthane şubesini arayarak durumu bildirmem üzerine hemen gelen ekip fırını tamir ederek kokunun kaynağını kestiler.

  • Melike

    Geçtiğimiz günlerde kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinem çalışırken birden takır tukur sesler gelmeye başladı. Gidip hemen makinemi kapatıp açtım ve içindeki pervanenin kırıldığını gördüm. Birçok bulaşığım kırıldı. Bu şekilde kullanılması asla mümkün değildi. Ben de Teka Servis Kağıthane şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip pervaneyi değiştirerek sorunumu çözdü.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR