İstanbul

Teka Servis Sancaktepe

Teka Servis Sancaktepe uzun seneler önce İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde kurulmuş bir özel teknik servis firmasıdır. Bulaşık makinesi ve ankastre fırın tamir, bakım ve montaj hizmetleri veren firmamız uzun senelerden beri sayısız müşterimizin tamir, bakım ve montaj işini yapmış ve çok güzel geri dönüşler almıştır.

Alanında uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz bulaşık makinesi ve ankastre fırınlarınızda meydana gelen her türden arızayı en hızlı ve güvenilir bir şekilde giderir. Arıza tespit ve çözümünde ekibimiz tarafından birinci sınıf kalitede ekipmanlar kullanır. Aynı şekilde yedek parça değişiminde de birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılır.

Yedek parça veya onarım sonunda siz değerli müşterilerimize 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçilir. Bunun yanı sıra bakım ve montaj hizmetlerinde özenli ve kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir. Kaliteli hizmet denince akla gelen firmamızda siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Teka markasına ait bulaşık makinesi veya ankastre fırınınızda bakım, onarım veya montaj ihtiyacı varsa alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz her daim sizlerin hizmetinde.


Sancaktepe Teka Servisi
Telefon:0216 621 44 93
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

  • Ayten

    Geçen hafta kullandığım Teka marka 60 cm Hydroclean Teknolojili Multifonksiyonel model fırınımın içerisine kekimi koyup çalıştırmaya kalktığımda fırının içerisindeki ışığın yanmadığını fark ettim. Napsam ışık yanmayınca Teka Servis Sancaktepe şubesi ile iletişime geçerek problemi aktardım. Akşamüstü gelen ekip yarım saat içerisinde yanmayan ışığı gayet uygun bir fiyata tamir ettiler.

  • Ebru

    Uzun zamandır Teka marka bulaşık makinesi kullanıyoruz. Uzun süredir kullanmış olduğum bulaşık makinemin yakın zamanda aç kapa düğmesi bozuldu. Sürekli kullandığım bir eşya olduğu için de vakit kaybetmeden Teka Servis Sancaktepe şubesine ulaştım. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan ekip kısa sürede gelip düğmeyi yeni düğme ile değiştirerek sorunumu çözdü. Kendilerine teşekkür ederim.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR