Teka Servis Sancaktepe

Evinizin konforu, kullandığınız beyaz eşya ve elektronik cihazların sorunsuz çalışmasına bağlıdır. Bu nedenle Teka ürünlerinizin bakım ve onarımlarını, alanında uzman ve güvenilir bir servis merkezi aracılığıyla yapmanız büyük önem taşır. İstanbul Sancaktepe’de yer alan Teka Servis Sancaktepe, Teka marka beyaz eşyalarınız için profesyonel destek sunmaktadır.

Teka Servis Sancaktepe

Teka Servis Sancaktepe, alanında eğitimli teknisyenleriyle, Teka marka bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar, mikrodalga fırınlar ve buzdolapları gibi geniş bir ürün yelpazesi için onarım hizmeti vermektedir. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak, cihazlarınızın ilk günkü performansını korumasını sağlar. Ayrıca, her türlü onarım işlemi sonrası garantili hizmet vererek, müşterilerimizin aklında soru işareti kalmamasını sağlamaktayız.

Teka Servis Sancaktepe İletişim:

Firma:Sancaktepe Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Sancaktepe / İstanbul
Telefon:0216 621 44 93
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. Geçen hafta kullandığım Teka marka 60 cm Hydroclean Teknolojili Multifonksiyonel model fırınımın içerisine kekimi koyup çalıştırmaya kalktığımda fırının içerisindeki ışığın yanmadığını fark ettim. Napsam ışık yanmayınca Teka Servis Sancaktepe şubesi ile iletişime geçerek problemi aktardım. Akşamüstü gelen ekip yarım saat içerisinde yanmayan ışığı gayet uygun bir fiyata tamir ettiler.

  2. Uzun zamandır Teka marka bulaşık makinesi kullanıyoruz. Uzun süredir kullanmış olduğum bulaşık makinemin yakın zamanda aç kapa düğmesi bozuldu. Sürekli kullandığım bir eşya olduğu için de vakit kaybetmeden Teka Servis Sancaktepe şubesine ulaştım. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan ekip kısa sürede gelip düğmeyi yeni düğme ile değiştirerek sorunumu çözdü. Kendilerine teşekkür ederim.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com