Teka Servis Esenler

Esenler bölgesinde yaşayanlar için Teka beyaz eşya ürünlerinde yaşanan her türlü sorun, artık Teka Servis Esenler ile hızlıca çözüme kavuşuyor. Alanında uzman teknisyen kadrosuyla hizmet veren Teka Servis, müşteri memnuniyetini her zaman en üst sırada tutuyor. İster buzdolabı, ister bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya fırın olsun, Teka’nın geniş ürün yelpazesindeki tüm cihazlarınız için kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Teka Servis Esenler

Servisimiz, Esenler’in her noktasına hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak, arızalanan cihazlarınızı en kısa sürede ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefliyor. Müşterilerimizin zamanının değerli olduğunun bilinciyle, onarım ve bakım işlemlerini hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, Teka Servis Esenler olarak sunduğumuz parça değişimlerinde orijinal ürünler kullanarak, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Servisimizde ayrıca, cihazlarınızın düzenli bakımını yaparak olası arızaların önüne geçmekte ve enerji verimliliğini artırmaktayız. Teka Servis Esenler, müşterilerine sunduğu ekonomik çözümlerle de dikkat çekiyor. Arızaları yerinde tespit edip, hızlı bir şekilde onarımını gerçekleştirerek, müşterilerimizin cihazlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz.

Teka Servis Esenler İletişim:

Firma:Esenler Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Esenler / İstanbul
Telefon:0850 259 98 40
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. Teka markasına ait ankastre fırınımı uzun zamandır kullanıyorum. Performansından çok memnun kaldığım fırınıma geçen gün yaptığım yemeği koymadan önce ısıtmak için çalıştırmak istediğimde çalışmadı. Tüm ayarları düzgün olan fırınımın arızasını bildirmek için aradığım Teka Servis Esenler şubsi 2 gündür oyalamalarına rağmen hala arızaya bakmak için gelmediler. Başka kullanıp da hizmetinden memnun kaldığınız Teka servisi var mı bildiğiniz?

  2. Esenler semtinde yakın zamanda ailemden ayrılarak eve çıktım. Evime beyaz eşya olarak da genellikle ikinci el beyaz eşya aldım. İkinci el olarak satın almış olduğum Teka marka bulaşık makinemi ilk çalıştırmamda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında ses çıkartıyordu. Başta benim içine yerleştirdiğim ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsem de boş çalıştırdığım zamanda da aynı problemi verdi. Ben de vakit kaybetmeden Teka Servis Esenler şubesi ile iletişime geçtim. Çağırdığım Teka Servis Esenler şubesi makinenin pervanesinde sorun olduğunu belirtip kısa süre içerisinde makinemin onarımını yaptı. Almış olduğum kaliteli hizmetten dolayı Teka Servis Esenler şubesine teşekkür ederim.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com