Teka Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli’nin gözde servis sağlayıcısı olan Teka Servis, uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir ev aletleri tamir hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz, Teka markalı tüm cihazların bakım ve onarımlarında uzmanlaşmıştır ve sizlere hızlı, ekonomik çözümler sağlar. Sultanbeyli’deki konumumuzdan dolayı, müşterilerimize hızlı hizmet sunma imkanına sahibiz, böylece ev aletlerinizin arızaları gün içinde çözüme kavuşur.

Teka Servis Sultanbeyli

Teka Servis Sultanbeyli, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak görür ve bu yüzden tüm hizmetlerimiz müşteri odaklıdır. Yerinde servis hizmetimiz, evinizin konforunda, cihazlarınızın başında sorunları çözerken, sizlere zamandan tasarruf sağlar. Eğitimli teknisyenlerimiz, en son teknoloji araçlarla donatılmış olup, her türlü Teka ürününüz için en iyi onarım hizmetini garantiler.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı veya fırın gibi Teka marka cihazlarınızın her türlü arızası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, düzenli bakım hizmetlerimizle cihazlarınızın ömrünü uzatmayı ve performansını artırmayı hedefliyoruz. Teka Servis Sultanbeyli olarak, tüm yedek parçalarımız orijinal ve garantilidir, böylece tamir edilen her cihazınız uzun vadede güvenilirliğini korur.

Teka Servis Sultanbeyli İletişim:

Firma:Sultanbeyli Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Sultanbeyli / İstanbul
Telefon:0850 446 01 48
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

5 Comments

  1. 2 Seneyi aşkın süredir kullandığım Teka markasına ait ankastre fırınımın düğme kısmı 2 haftadır temassızlık yapıyordu ve 2 gün önce de hiç çalışmayarak programı çalıştırmama engel oldu. Teka Servis Sultanbeyli ile iletişime geçip durumu anlatmam üzerine akşamüstü aynı gün içerisinde gelen ekip ellerindeki yedek parça sayesinde problemimi yarım saat içerisinde çözdüler ve mağduriyetimi giderdiler.

  2. Yaklaşık 5 senedir Teka ankastre fırın kullanıcısıyım. Aradan geçen 5 senelik süreçte hiçbir arızası ile karşılaşmadığım ankastre fırın davlumbazının emiş gücü oldukça düştü. Ben de hemen telefonla Teka Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kısa süre içerisinde sorunun nereden kaynaklandığını tespit ederek hemen arızayı giderdi. Kaliteli hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

  3. 2 seneyi aşkın bir süredir kullandığım Teka markasına ait ankastre fırınımın düğme kısmı 2 haftadır temassızlık yapıyordu ve 2 gün önce de hiç çalışmayarak fırınımı çalıştırmama engel oldu. Teka Servis Sultanbeyli ekibi ile iletişime geçip durumu anlatmam üzerine akşamüstü aynı gün içerisinde gelen ekip ellerindeki yedek parça sayesinde problemimi yarım saat içerisinde çözdüler ve mağduriyetimi giderdiler.

  4. Sultanbeyli ilçesinde bulunan muhasebe ofisimizde Teka marka bulaşık maknesi kullanıyoruz. Yaklaşık olarak 10 senelik bir kullanım geçmişimizde hiçbir arızası ile de karşılaşmamıştık. Bundan dolayı hiç teknik servise lüzum görmedik. Fakat geçtiğimiz hafta bulaşık makinemiz E8 isimli arızayı verdi. Biz de vakit kaybetmeden Teka Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip dağıtım vanasında problem olduğunu söyleyip, parça değişimi yaptıktan sonra sorunu ortadan kaldırdı.

  5. Kendim tabiri caizse bir Teka markası takıntılısıyım. Çünkü evimdeki her elektronik eşya Teka markasına ait. Genel olarak da markadan oldukça memnunum. Fakat çok uzun senelerden beridir kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinem yıllardır bana hiçbir sorun çıkarmıyordu. Ta ki geçen haftaya kadar. Makinem su almadığı için bu şikayetle telefonla Teka Servis Sultanbeyli şubesini aradım. Aramamın üzerinde çok kısa bir süre geçmesinin ardından hemen adresime gelen teknik servis ekibi tıkanan hortum filtresini temizleyip profesyonelce problemimi hallederek beni yeni makine almaktan ya da yedek parça aramaktan kurtardılar. Almış olduğum kaliteli, hızlı ve pratik çözümlü hizmetlerden dolayı Teka Servis Sultanbeyli şubesine teşekkür ederim.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com