İstanbul

Teka Servis Sultanbeyli

Bulaşık makinesi ve ankastre fırın neredeyse artık her evin olmazsa olmaz beyaz eşyaları konumuna gelmiş elektronik eşyaların başında gelir. Kullanım açısından insanların hayatlarına büyük kolaylıklar sağlar. Ancak ne yazık ki bazen çeşitli nedenlerden dolayı bu beyaz eşyalar arızalanabilir.

Bu arızalar günlük hayat akışı konusunda büyük sıkıntılar yaşatabilir. Bu noktada kullanıcı için işini doğru yapan bir teknik servis ihtiyacı oluşur. Uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet veren Teka Servis Sultanbeyli Teka markasına ait bulaşık makinesi ve ankastre fırınlarınızın bakım, onarım ve montaj hizmetlerini en kaliteli ve güvenilir bir şekilde vermektedir.

Teknik bilgi ve donanımını sürekli güncelleyen teknik servisimiz ihtiyacınızı hızla karşılayacak, günlük hayat akışınızın bir an önce normale dönmesini sağlayacaktır. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ve personelimize yaptığımız eğitim yatırımı sayesinde güçlü bir teknik servis altyapısı oluşturduk.

Giderek büyüyen müşteri portföyümüze etkin ve hızlı çözümler üretebilmek için eğitimli ve deneyimli teknik servis ekibimiz ile sorun ya da ihtiyacınız ne olursa olsun, zamanında ve yerinde müdahale etmeyi vadediyoruz.


Sultanbeyli Teka Servisi
Telefon:0216 621 42 11
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Şebnem

  2 Seneyi aşkın süredir kullandığım Teka markasına ait ankastre fırınımın düğme kısmı 2 haftadır temassızlık yapıyordu ve 2 gün önce de hiç çalışmayarak programı çalıştırmama engel oldu. Teka Servis Sultanbeyli ile iletişime geçip durumu anlatmam üzerine akşamüstü aynı gün içerisinde gelen ekip ellerindeki yedek parça sayesinde problemimi yarım saat içerisinde çözdüler ve mağduriyetimi giderdiler.

 • Ufuk

  Yaklaşık 5 senedir Teka ankastre fırın kullanıcısıyım. Aradan geçen 5 senelik süreçte hiçbir arızası ile karşılaşmadığım ankastre fırın davlumbazının emiş gücü oldukça düştü. Ben de hemen telefonla Teka Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kısa süre içerisinde sorunun nereden kaynaklandığını tespit ederek hemen arızayı giderdi. Kaliteli hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

 • Burcu

  2 seneyi aşkın bir süredir kullandığım Teka markasına ait ankastre fırınımın düğme kısmı 2 haftadır temassızlık yapıyordu ve 2 gün önce de hiç çalışmayarak fırınımı çalıştırmama engel oldu. Teka Servis Sultanbeyli ekibi ile iletişime geçip durumu anlatmam üzerine akşamüstü aynı gün içerisinde gelen ekip ellerindeki yedek parça sayesinde problemimi yarım saat içerisinde çözdüler ve mağduriyetimi giderdiler.

 • Suna

  Sultanbeyli ilçesinde bulunan muhasebe ofisimizde Teka marka bulaşık maknesi kullanıyoruz. Yaklaşık olarak 10 senelik bir kullanım geçmişimizde hiçbir arızası ile de karşılaşmamıştık. Bundan dolayı hiç teknik servise lüzum görmedik. Fakat geçtiğimiz hafta bulaşık makinemiz E8 isimli arızayı verdi. Biz de vakit kaybetmeden Teka Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip dağıtım vanasında problem olduğunu söyleyip, parça değişimi yaptıktan sonra sorunu ortadan kaldırdı.

 • Hicran

  Kendim tabiri caizse bir Teka markası takıntılısıyım. Çünkü evimdeki her elektronik eşya Teka markasına ait. Genel olarak da markadan oldukça memnunum. Fakat çok uzun senelerden beridir kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinem yıllardır bana hiçbir sorun çıkarmıyordu. Ta ki geçen haftaya kadar. Makinem su almadığı için bu şikayetle telefonla Teka Servis Sultanbeyli şubesini aradım. Aramamın üzerinde çok kısa bir süre geçmesinin ardından hemen adresime gelen teknik servis ekibi tıkanan hortum filtresini temizleyip profesyonelce problemimi hallederek beni yeni makine almaktan ya da yedek parça aramaktan kurtardılar. Almış olduğum kaliteli, hızlı ve pratik çözümlü hizmetlerden dolayı Teka Servis Sultanbeyli şubesine teşekkür ederim.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR