Teka Servis Üsküdar

Üsküdar’ın kalbinde, ev aletleri tamiri konusunda güvenilir bir isim arıyorsanız, Teka Servis Üsküdar sizin için doğru adres. Teka marka mutfak ve ev aletlerinizin bakım ve onarımını uzmanlıkla sunan servisimiz, alanında tecrübeli teknisyen kadrosu ile hizmet vermektedir.

Teka Servis Üsküdar

Teka Servis Üsküdar, buzdolabından fırına, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine kadar geniş bir ürün yelpazesinde tamir ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Her türlü Teka cihazınıza özel çözümler üreterek, cihazlarınızın ömrünü uzatmayı ve maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Servisimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve etkili servis garantisi vermektedir. Arıza durumunda hızlı bir şekilde müdahale edebilmek için Üsküdar genelinde mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Bu sayede, yaşadığınız problem ne olursa olsun, en kısa sürede yanınızda olup, sorunu yerinde çözüyoruz.

İstanbul Teka Servis
Teka Servis Üsküdar

Teka Servis Üsküdar İletişim:

Firma:Üsküdar Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Üsküdar / İstanbul
Telefon:0850 259 73 11
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

6 Comments

  1. Alalı 2 sene geçtiği için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait ankastre bulaşık makinem garanti kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başlayınca Teka Servis Üsküdarı arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

  2. Üsküdar’da bulunan ofisimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Ancak yakın zamanda bulaşık makinemin içerisinde bulunan sepet paslandı. Bu şekilde bulaşık yıkamamak için bir süre elimde yıkadım. Daha sonra elde yıkamak zor geldi ve ben de Teka Servis Üsküdar şubesine durumumu anlattım. 1 hafta içerisinde de gelip eski sepeti alıp yepyeni sıfır bir sepet takarak beni elle bulaşık yıkama derdinden kurtardılar.

  3. Alalı 2 seneyi aşkın bir süre olduğu için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait fırınım, kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başlayınca Teka Servis Üsküdarı arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

  4. Geçen gün, Teka markasına ait ankastre bulaşık makinem çalışırken birden bire çok yüksek gürültü çıkartarak kapandı ve ne yaptıysam bir daha açamadım. Bunun üzerine iletişime geçtim Teka Servis Üsküdar gelip bakarak pervaneden dolayı oluşan bir arıza olduğunu tespit edip makinemi hiç götürmeden yerinde donanımsal parçasını tamir ederek elde bulaşık yıkama derdinden beni kurtardılar.

  5. Evlendiğimden beri kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinem geçen hafta öğlen saatlerinde birden çok gürültü bir şekilde başladı. Ben de vakit kaybetmeden hemen yakınımda olan Teka Servis Üsküdar şubesi ilet iletişime geçtim. Aynı gün gelen ekip motorun bir parçasında arıza olduğunu tespit etti. Motordaki arıza yapan parçanın değişimini yaparak o gürültüden bizi kurtardılar.

  6. Teka markasını üretmiş olduğu kaliteli beyaz eşyalarının methinden dolayı biliyorum. Bu yüzden evimde kullandığım çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinem Teka markasına ait. Fakat geçen sene çamaşır makinem bozulduğunda çağırmış olduğum servis makinemin probleminin neyden kaynaklandığını çözemedikleri için bu sene bulaşık makinemin arızalanması sonucu hiç onları çağırmaya yeltenmedim. Bunun yerine internet üzerinden Teka Servis Üsküdar şubesi ile karşılaştım. Telefon üzerinden kendileri ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi bulaşık makinemin arıza tespiti yaptı ve makinemi kendi yerlerine götürdü. Aradan geçen 1 haftanın sonunda bulaşık makinemi onarılmış bir şekilde teslim ettiler. Vermiş oldukları hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com