Teka Servis Üsküdar

Özel TEKA Servis Üsküdar, uzman kadrosu ve tecrübeli teknik ekibi ile bulaşık makinesi ve fırın onarımlarında profesyonel çözümler sunmaktadır. Her marka ve modeldeki cihazlar için kusursuz bir onarım hizmeti sunan firmamız, arızaların kaynağını tespit ederek hızlı ve etkili bir şekilde müdahale etmektedir.

Orijinal Yedek Parça ve Kalite Garantisi

Servis kalitemizi en üst seviyede tutabilmek adına kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal ve kaliteli malzemelerden seçilmektedir. Bu sayede, müşterilerimize uzun ömürlü ve sağlam bir onarım sunarak, tekrarlayan arızaların önüne geçmekteyiz.

İstanbul Teka Servis
Teka Servis Üsküdar

1 Yıl Garanti İmkanı

Özel TEKA Servis Üsküdar olarak, sunduğumuz hizmetin arkasında durarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, gerçekleştirdiğimiz bulaşık makinesi ve fırın onarımlarına 1 yıl garanti sunmaktayız. Garanti süresi içinde karşılaşılabilecek olası sorunlarda, müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden tekrar servis hizmeti alma imkanına sahiptir.


Teka Servis Üsküdar İletişim:

Üsküdar Teka Servisi
Telefon:0216 622 65 06
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Teka Servis Üsküdar” üzerine 6 yorum

  1. Alalı 2 sene geçtiği için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait ankastre bulaşık makinem garanti kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başlayınca Teka Servis Üsküdarı arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

  2. Üsküdar’da bulunan ofisimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Ancak yakın zamanda bulaşık makinemin içerisinde bulunan sepet paslandı. Bu şekilde bulaşık yıkamamak için bir süre elimde yıkadım. Daha sonra elde yıkamak zor geldi ve ben de Teka Servis Üsküdar şubesine durumumu anlattım. 1 hafta içerisinde de gelip eski sepeti alıp yepyeni sıfır bir sepet takarak beni elle bulaşık yıkama derdinden kurtardılar.

  3. Alalı 2 seneyi aşkın bir süre olduğu için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait fırınım, kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başlayınca Teka Servis Üsküdarı arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

  4. Geçen gün, Teka markasına ait ankastre bulaşık makinem çalışırken birden bire çok yüksek gürültü çıkartarak kapandı ve ne yaptıysam bir daha açamadım. Bunun üzerine iletişime geçtim Teka Servis Üsküdar gelip bakarak pervaneden dolayı oluşan bir arıza olduğunu tespit edip makinemi hiç götürmeden yerinde donanımsal parçasını tamir ederek elde bulaşık yıkama derdinden beni kurtardılar.

  5. Evlendiğimden beri kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinem geçen hafta öğlen saatlerinde birden çok gürültü bir şekilde başladı. Ben de vakit kaybetmeden hemen yakınımda olan Teka Servis Üsküdar şubesi ilet iletişime geçtim. Aynı gün gelen ekip motorun bir parçasında arıza olduğunu tespit etti. Motordaki arıza yapan parçanın değişimini yaparak o gürültüden bizi kurtardılar.

  6. Teka markasını üretmiş olduğu kaliteli beyaz eşyalarının methinden dolayı biliyorum. Bu yüzden evimde kullandığım çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinem Teka markasına ait. Fakat geçen sene çamaşır makinem bozulduğunda çağırmış olduğum servis makinemin probleminin neyden kaynaklandığını çözemedikleri için bu sene bulaşık makinemin arızalanması sonucu hiç onları çağırmaya yeltenmedim. Bunun yerine internet üzerinden Teka Servis Üsküdar şubesi ile karşılaştım. Telefon üzerinden kendileri ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi bulaşık makinemin arıza tespiti yaptı ve makinemi kendi yerlerine götürdü. Aradan geçen 1 haftanın sonunda bulaşık makinemi onarılmış bir şekilde teslim ettiler. Vermiş oldukları hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com