İstanbul

Teka Servis Üsküdar

Teka Servis Üsküdar olarak uzun senelerdir İstanbul’un Üsküdar ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bulaşık makinesi ve ankastre fırın alanında uzmanlaşmış ekibimizle bakım, onarım, yedek parça, tamirat, yer değiştirme ve temizlik gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Firmamız kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Sektöründe başarılı firmalar arasında gösterilen firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük bir keyif alır. İşinde uzmanlaşmış kadromuzla kombinizde yaşanan her türden arızayı en uygun çözümlerler gidermek için her geçen gün kendini geliştiriyor. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sertifikalı ve tecrübeli ekibimiz son gelişmeleri takip ederek teknoloji trendini yakalamaktadır.

İstanbul Teka Servis
Teka Servis Üsküdar

Sizin de eğer Teka marka bulaşık makinesi veya ankastre fırınınızda bir arıza meydana geldiyse bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde bulaşık makinesi ve ankastre fırınınıza yapılacak bakım veya yer değiştirme ve montaj işlemleri için de profesyonel ve tecrübeli kadromuzla siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Pazar günü hariç haftanın tüm günü siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Unutmayın kaliteli hizmeti herkes hak eder.


Üsküdar Teka Servisi
Telefon:0216 622 65 06
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Sedef

  Alalı 2 sene geçtiği için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait ankastre bulaşık makinem garanti kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başlayınca Teka Servis Üsküdarı arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

 • Mine

  Üsküdar’da bulunan ofisimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Ancak yakın zamanda bulaşık makinemin içerisinde bulunan sepet paslandı. Bu şekilde bulaşık yıkamamak için bir süre elimde yıkadım. Daha sonra elde yıkamak zor geldi ve ben de Teka Servis Üsküdar şubesine durumumu anlattım. 1 hafta içerisinde de gelip eski sepeti alıp yepyeni sıfır bir sepet takarak beni elle bulaşık yıkama derdinden kurtardılar.

 • Gamze

  Alalı 2 seneyi aşkın bir süre olduğu için garanti kapsamında olmayan Teka markasına ait fırınım, kapsamındayken bana hiçbir problem çıkarmıyorken garantisi biter bitmez her zaman çalıştırdığım programı ile alakalı arıza vermeye başlayınca Teka Servis Üsküdarı arayarak arızayı bildirdim ve gün içerisinde gelen ekip yazılımsal problemi giderdiler.

 • Ceyda

  Geçen gün, Teka markasına ait ankastre bulaşık makinem çalışırken birden bire çok yüksek gürültü çıkartarak kapandı ve ne yaptıysam bir daha açamadım. Bunun üzerine iletişime geçtim Teka Servis Üsküdar gelip bakarak pervaneden dolayı oluşan bir arıza olduğunu tespit edip makinemi hiç götürmeden yerinde donanımsal parçasını tamir ederek elde bulaşık yıkama derdinden beni kurtardılar.

 • Selin

  Evlendiğimden beri kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinem geçen hafta öğlen saatlerinde birden çok gürültü bir şekilde başladı. Ben de vakit kaybetmeden hemen yakınımda olan Teka Servis Üsküdar şubesi ilet iletişime geçtim. Aynı gün gelen ekip motorun bir parçasında arıza olduğunu tespit etti. Motordaki arıza yapan parçanın değişimini yaparak o gürültüden bizi kurtardılar.

 • Berrin

  Teka markasını üretmiş olduğu kaliteli beyaz eşyalarının methinden dolayı biliyorum. Bu yüzden evimde kullandığım çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinem Teka markasına ait. Fakat geçen sene çamaşır makinem bozulduğunda çağırmış olduğum servis makinemin probleminin neyden kaynaklandığını çözemedikleri için bu sene bulaşık makinemin arızalanması sonucu hiç onları çağırmaya yeltenmedim. Bunun yerine internet üzerinden Teka Servis Üsküdar şubesi ile karşılaştım. Telefon üzerinden kendileri ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi bulaşık makinemin arıza tespiti yaptı ve makinemi kendi yerlerine götürdü. Aradan geçen 1 haftanın sonunda bulaşık makinemi onarılmış bir şekilde teslim ettiler. Vermiş oldukları hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR