Teka Servis Kartal

Özel TEKA Servis Kartal, bulaşık makinesi ve fırınlarınızın sorunlarına çözüm sunan güvenilir bir servis hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz:

 1. Bulaşık Makinesi Onarım ve Tamir Hizmeti: Özel TEKA Servis Kartal, uzman teknik ekibi ile bulaşık makinelerinizde oluşan her türlü arıza ve sorunu çözmek için hizmet vermektedir. Sürdürülebilir çözümlerle, makinelerinizin ömrünü uzatmayı amaçlıyor ve sizlere kesintisiz bir kullanım deneyimi sunuyoruz.
 2. Fırın Onarım ve Tamir Hizmeti: Fırınlarınızda meydana gelen ısıtma, pişirme veya diğer teknik sorunlara karşı Özel TEKA Servis Kartal, deneyimli kadrosu ile hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Fırınlarınızın performansını en üst seviyeye çıkarmak için bize güvenebilirsiniz.
 3. Orijinal Yedek Parça Temini: Servisimiz, kullandığı orijinal yedek parçalar ile müşterilerine kaliteyi ve güveni bir arada sunuyor. Değiştirilmesi gereken her parça, garantili ve orijinal olarak temin edilmekte, böylece cihazlarınızın dayanıklılığı ve performansı korunmaktadır.
 4. 1 Yıl Garanti Avantajı: Özel TEKA Servis Kartal olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve sunduğumuz hizmetlere güveniyoruz. Bu nedenle, gerçekleştirdiğimiz her onarım ve tamir işlemi için sizlere 1 yıl garanti sağlıyoruz. Güvencemizle, sorunsuz bir kullanım vadediyoruz.

Teka Servis Kartal İletişim:

Kartal Teka Servisi
Telefon:0216 995 08 71
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Teka Servis Kartal” üzerine 11 yorum

 1. Uzun zamandır kullandığım Teka markasının ankastre fırınının geçen haftadan beri fırınının çakmağının kıvılcım üretmediğini fark ettim. Kapatıp tekrar açtıktan sonra ve her şeyi de denedikten sonra sorun devam edince Teka Servis Kartal şubesini arayıp durumu bildirdim. Gelen ekip de benim tespit ettiğim sorunu tespit ettikten sonra götürdükleri fırınımı ertesi gün sorunsuz şekilde teslim ettiler.

 2. Oturduğumuz eve hazır olarak Teka marka ankastre fırın takılıydı. Şu zamana kadar da çok yüksek performansla işimizi görüyordu. Fakat son zamanalarda kullanırken ana şartelin sigortayı attırıyordu. Ben de vakit kaybetmeden Teka Servis Kartal şubesine ulaştım. Gelen ekip üst rezistansta arıza olduğunu tespit ederek değişimini yaptı. Değişimden sonra ankastre fırınım eskisi gibi çalışmaya devam etti.

 3. Evde bulaşık makinesini düzenli olarak kullanan biriyim. Bulaşık yıkama sonrası makineyi açtığımda içerisindeki su olduğu gibi duruyordu. İçerisine bir şey tıkandı sandım. Baktım ama su gene de boşalmadı. Hatta suyu elimde boşalttım. Sonra tekrar denedim. Gene aynı sonu. Bu sefer Teka servis Kartal’dan hizmet aldım. Pompa motoru arızalıymış onu değiştirdiler.

 4. Bulaşık makinesinin rulmanında bir sorun oluşmuş. Değişmesi gerekiyor dediler. Fiyatları pahalı geldi. Bende tavsiye üzerine Teka servis Kartal ile görüştüm. Gelip bakacaklarını söylediler. Dedikleri saatte de geldiler. Ancak parça değişmesi gerekmiyormuş. Sorunu hemen çözdüler. Valla çok memnun kaldım. İyi ki aramışım. Parça değişim parası da cebimde kaldı.

 5. Genellikle servisler ile ilgili sorun yasayan biriyim. Fakat yasamış olduğum son deneyimimi sizinle paylaşacağım. 3 sene önce set ustu ocak aldım. Otomatik ateşleme sisteminde sorun oldu. Evime yakınlığından dolayı Teka servis Kartal şubesini arayarak yardım istedim. Kısa sure içerisinde gelip gerekli olan tüm işlemleri yaptılar. Hem hızlı hem de çok samimiler.

 6. 3-4 senedir hiç sorunsuz kullandığım Teka markasına ait fırınımın geçen haftadan beri ne yemek ya da kek, börek koysam ısıtmıyor olduğunu fark ettim. Kapatıp tekrar açtıktan ve her şeyi denedikten sonra sorun devam edince daha fazla bozmamak için Teka Servis Kartal şubesini arayarak durumdan bahsettim. Gün içerisinde gelen ekip sorunun neyden kaynaklandığını çözerek götüdükleri fırınımı ertesi gün problemi çözülmüş bir şekilde getirdiler.

 7. Geçen gün Teka markasına ait bulaşık makinem içerisinde çok fazla bulaşık olmamasına rağmen kapağı kapanmadığı için çalışmadı. Bulaşıkların yerleştirdiğim konumundan ötürü olduğunu düşünüp boşaltıp tekrar yerleştirmeme rağmen sorun devam edince Teka Servis Kartal ile iletişime geçip problemimden bahsettim. Gelip bulaşık makinemi götüren ekip ertesi gün sorunsuz bir şekilde makinemi teslim ettiler.

 8. 3 yıl önce evlilik yıldönümümde eşimin hediye olarak aldığı Teka markasına ait fırınım ile alakalı hiçbir problem yaşamamıştım fakat 2 gün önce fırında yemek yapmak isteyip her zamanki programa ayarladığımda program başlamış gözükmesine rağmen yemeği pişirmedi. Ne yaptıysam ne denediysem olmayınca Teka Servis Kartal şubesini arayarak durumu bildirmem üzerine gelen ekip fırının kablosu ile alakalı kısmı yenileyince sorunsuz çalışmasına geri döndü.

 9. 2012 senesinde uygun bir kampanya ile Teka marka bulaşık makinesi satın almıştım. Şu zamana kadar da herhangi bir arızasuyla karşılaşmamıştım. Bugün makineyi çalıştırdığımda makine çalışmayıp tüm alarm ışıkları yanmaya başladı. Önce makineyi kapatıp bir süre sonra tekrar çalıştırdım. Fakat yine aynı uyarıyı vermeye devam etti. En yakınımdaki teknik servis olan Teka Serivs Kartal şubesi gelip elektriksel olan makinenin problemini kısa sürede hallettiler.

 10. Çok uzun yıllardan beridir evimizde kullanmakta olduğumuz Teka marka bulaşık makinesi yakın zamanda Err2 isimli arıza kodunu verdi. Çalışan birisi olduğum için elde bulaşık yıkamaya pek vaktim olmuyor. Bu yüzden sorunun hızlıca çözümü için Teka Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde evime intikal eden teknik servis ekibi sorununu filtrelerden kaynaklandığını söyleyerek çok kısa bir süre içerisinde sorunu ortadan kaldırdı.

 11. Bulaşık yıkamayı çok seven bir insanım. Fakat çalıştığım için bulaşık yıkamaya pek vakit ayıramıyorum. Bu yüzden yaklaşık olarak 5 sene önce bit yakınımın tavsiyesi üzerine Teka marka bulaşık makinesi satın almıştım. Performans anlamında makinemden oldukça memnunum. Fakat geçtiğimiz hafta kız kardeşimin 4 yaşındaki oğlu bulaşık makinesinin ayarlarıyla oynadı ve makinem kitlendi. Bu şekilde bulaşık makinemden verim alınamıyordu. Bir süre elimde yıkadım. Fakat çalışan birisi olduğum için buna vakit ayıramıyordum. Ben de bu durumda vakit kaybetmeden Teka Servis Kartal şubesini aradım ve hemen gelerek mağduriyetimi 10 dakika gibi kısa süre içerisinde giderdiler. Kısa süre içerisinde sorunumu çözen teknik servis ekibine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com