Teka Servis Başakşehir

Başakşehir, modern yaşam alanları ve hızla gelişen altyapısıyla İstanbul’un en gözde bölgelerinden biri. Bu dinamik semtte, Teka ev aletleri kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel ve güvenilir servis hizmeti sunan Teka Servis Başakşehir, kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratıyor. Peki, Teka Servis Başakşehir neler sunuyor ve avantajları nelerdir?

Teka Servis Başakşehir

Teka Servis Başakşehir, alanında uzman, tecrübeli teknisyen kadrosuyla dikkat çekiyor. Eğitimli ve sertifikalı teknik personelimiz, Teka marka bütün ürünlerinizin bakım ve onarımlarını en güncel yöntemlerle gerçekleştiriyor. Buzdolabından fırına, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine kadar geniş ürün yelpazesi için kaliteli servis hizmeti veriyoruz.

Teka Servis Başakşehir İletişim:

Firma:Başakşehir Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Başakşehir / İstanbul
Telefon:0850 259 93 87
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. Teka markasına ait HLB 840 60 Cm Hydroclean Teknolojili Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp model fırınımı 3 yıldır kullanıyorum. Isıyı eşit dağıtan özelliği olmasına rağmen son yaptığım iki kekin de altı pişmemişken üstü yanmış bir şekilde çıkartıyordum. İlk pişirmede benden kaynaklanan bir problem olduğunu düşündüm ama ikinci pişirmede de aynı problemi yaşayınca Teka Servis Başakşehir’i arayarayak durumu bildirmem üzerine gelen ekip sıcaklık ayarını etkileyen düğmesindeki temassızlığı gidererek arızayı giderdiler.

  2. Kullanmış olduğum bulaşık makinesi ardı ardına arızalar verince ben de kaliteli bir bulaşık makinesi satın almak istedim. Bu yüzden Teka markasını tercih ettim. Yaklaşık olarak 5 yıl önce satın almış olduğum Teka marka bulaşık makinemin arıza vermesi üzerine internet üzerinden belirtileri hakkında bir arana yaptım ve su tahliye kısmının arıza yaptığını anladım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek bulaşık makinemi tamir etmelerine rağmen çözemediler ve en sonunda internette kendileriyle karşılaştığım Teka Servis Başakşehir şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi de bulaşık makinemi tamir etti. Aradan 2 ay geçti ve bulaşık makinemin en ufak bir sorunu yok. Kendilerine teşekkür ederim.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com