Teka Servis Beylikdüzü

Beylikdüzü bölgesinde Teka marka ev aletleriniz için güvenilir, hızlı ve profesyonel servis hizmeti arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Teka Servis Beylikdüzü, alanında uzman teknisyen kadrosu ile hizmetinizde. Beyaz eşya, bulaşık makinesi, fırın, ocak gibi Teka ürünlerinizin tüm tamir ve bakım işlemlerini en kaliteli yedek parçaları kullanarak yapmaktayız.

Teka Servis Beylikdüzü

Servisimiz, müşteri memnuniyetini her zaman en öncelikli hedef olarak belirlemiş olup, tüm işlemlerinizde şeffaflık ve dürüstlük ilkemizdir. Beylikdüzü ve çevre bölgelerde, arızalanmış veya bakımı gereken Teka cihazlarınız için bizimle iletişime geçerek hızlı ve etkili servis çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Teka Servis Beylikdüzü İletişim:

Firma:Beylikdüzü Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Beylikdüzü / İstanbul
Telefon:0850 259 87 06
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

One comment

  1. Evlenirken severek aldığım ve kurulumunu yaparken de ekibin yönlendirdiği ve anlattığı şekilde temizliğini yaptığım Teka markasına ait ankastre fırınımın tüm dikkatlerime rağmen yine de paslandığını fark ettim. Teka Servis Beylikdüzü ile iletişime geçtiğimde ise kendilerinin bunun giderimi hakkında bir hizmet vermediklerini söylediler. Koskoca servis paslanmaya çözüm bulamıyorsa kimseye de tavsiye etmiyorum.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com