Teka Servis Küçükçekmece

Küçükçekmece ve çevresinde yaşayan Teka cihaz kullanıcıları için, güvenilir ve hızlı teknik servis hizmeti sunan Teka Servis Küçükçekmece, ev aletlerinizin bakım ve onarımlarını üstlenmekte ve sizlere zaman kazandırmaktadır. Yaşam alanlarınızın konforunu artıran Teka ürünleriniz, alanında uzman teknisyenlerimizin elinde yeniden maksimum performansına ulaşıyor.

Teka Servis Küçükçekmece

Buzdolabından bulaşık makinesine, fırından çamaşır makinesine kadar Teka’nın geniş ürün yelpazesi, günlük hayatınızın vazgeçilmez parçaları. Bu cihazlar ne yazık ki beklenmedik zamanlarda arızalanabiliyor. İşte böyle durumlarda Teka Servis Küçükçekmece devreye giriyor; hızlı ve etkili çözümlerle cihazlarınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

Servisimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını yürütmekte. Teka cihazlarınızı servisimize güvenle emanet edebilir, onarım süreçlerini şeffaf bir şekilde takip edebilirsiniz. Arızalı cihazlarınız için yerinde servis hizmeti de sağlayarak, yaşam alanınızın konforunu koruyoruz.

Teka Servis Küçükçekmece İletişim:

Firma:Küçükçekmece Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Küçükçekmece / İstanbul
Telefon:0850 446 01 64
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. Teka markasının ankastre fırınını 2 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Genellikle ortamlarda herkese tavsiye edip fırınımın ne kadar iyi pişirdiğinden bahsederim. Sanırım nazar değmiş olacak ki geçen hafta resmen 2 saati aşkın bir sürede böreği pişiremeyince Teka Servis Küçükçekmece’yi arayarak durumu bildirmem üzerine 2 saat içerisinde gelen ekip fırının içerisindeki termostattan kaynaklanan sorunu çözdüler.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com