Teka Servis Bağcılar

Teka özellikle ankastre beyaz eşya konusunda en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Bağcılar ilçesinde de bir çok tüketici Teka markasını tercih etmiştir. Rehber olarak Bağcılar’da ikamet eden tüketiciler için aynı gün içerisinde TEKA Servis hizmeti alabilecekleri servislerin bilgilerini paylaşıyoruz.

Bağcılar Teka Servisi
Telefon: 0216 621 44 93
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Teka Servis Bağcılar” üzerine 2 yorum

  1. Ev hanımlarının vazgeçilmez rutinleri arasında gün yapmak var biliyorsunuz ki. Geçen hafta toplanma sırası bendeydi ve arkadaşlarımın geleceği günün sabahı uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Teka markasına ait DOUBLE COOK HLD 45.15 Doublecook özellikli Multifonksiyonel Isıyı eşit dağıtan (SurruoundTemp) model fırınımın sıcaklığını arttırdığım düğme bozulduğu için sabahtan fırınımı çalıştıramayınca Teka Servis Bağcılar’ı aradım ve durumun aciliyetini bildirerek ekip istedim. Yarım saat içerisinde gelip düğmesini tamir eden servisten çok memnun kaldım.

  2. Teka markasını duymayan yoktur herhalde. Biz de bu bilinirliğine güvenerek yıllar önce Bağcılar ilçesinde bulunan unlu mamuller işletmemize Teka marka bulaşık makinesi almıştık. Uzun senelerden beridir de sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz. Fakat yakın zamanda bulaşık personeli, makinenin bulaşıklarımızı düzgün yıkamadığını bize söyledi. Biz de kısa süre içerisinde Teka Servis Bağcılar şubesi ile iletişime geçtik. Çok kısa bir süre içerisinde adresimize gelen teknik servis ekibi aynı gün 1 saat gibi kısa bir sürede yerinde sorunu çözerek bizi de bulaşık personelimizi de büyük bir dertten kurtardı. Kendilerine bu hızlı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Bu bölgede teknik servis arayışında olan kimse varsa da şiddetle tavsiye ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com