Teka Servis Eyüp

Teka Servis Eyüp, İstanbul’un Eyüp ilçesinde yüksek kaliteli ev aletleri servis hizmetleri sunan lider bir şirkettir. Özellikle Teka marka ürünlerin bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşmış olan servisimiz, müşteri memnuniyetini en ön sürdüğü değer olarak benimsemiştir. Arızalanan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı veya fırın gibi cihazlarınızı, alanında deneyimli teknisyenlerimiz en kısa sürede ve en etkili şekilde tamir eder.

Teka Servis Eyüp

Eyüp ve çevresindeki müşterilerimize sunduğumuz hizmetler, sadece Teka markalı ürünlerle sınırlı değildir; diğer tüm marka ve model ev aletleri için de tamir, bakım ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Teka Servis Eyüp olarak, kullanılan tüm yedek parçaların orijinal ve garantili olduğundan emin olmak için sadece resmi tedarikçilerle çalışmaktayız. Bu da tamir işlemlerinin uzun ömürlü ve güvenilir olmasını sağlar.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve teknisyenlerimizi bu yönde eğitiyoruz. Ayrıca, acil durumlar için 7/24 ulaşılabilir bir çağrı merkezi hizmeti sunarak, herhangi bir ev aleti kriz anında hızlıca müdahale edebilme kapasitesine sahibiz.

Teka Servis Eyüp İletişim:

Firma:Eyüp Teka Servisi
Hizmet Bölgesi:Eyüp / İstanbul
Telefon:0850 259 98 46
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. Teka marka ankastre fırınımın temizliğinden kaynaklı olduğunu düşündüğüm arızası için internetten uzun araştırmalar sonucu iletişim bilgilerini bularak ulaştığım Teka Servis Eyüp 3 gündür geleceklerini söylemelerine rağmen hala yoğunluktan ötürü olduğu bahanesiyle arızaya bakmaya gelmedi. Her aradığımda da aynı şeyleri söyleyen ekibi asla ve asla aramanız ya da ulaşmanız takdirde çağırmanız için önermiyorum.

  2. 2014 senesinden beridir evimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. İlk seneler bulaşık makinemin performansından oldukça memnundum Gerçi hala yıkama anlamında performansından memnunum. Ancak son zamanlarda bulaşık makinem oldukça gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Bu gürültü katlanılmaz bir hal alınca ben de mecburen Teka Servis Eyüp şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi, bulaşık makinemin bakımsızlıktan dolayı böyle gürültülü çalıştığını söyledi ve bulaşık makinemin bakımı yaptı. Bakımdan sonra bulaşık makinem eskisi gibi gürültüsüz bir şekilde çalışmaya başladı. Almış olduğum kaliteli hizmetten dolayı Teka Servis Eyüp şubesine teşekkür ederim. Bu bölgede teknik servis arayışında olan kimse varsa hiç düşünmeden burayı tercih edebilir.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com