İstanbul

Teka Servis Kadıköy

Beyaz eşya grubunda mutfak kolunun en önemli iki ürünü olan ankastre fırın ve bulaşık makinesi alacağınızda birçok detaya dikkat etmelisiniz. Beyaz eşya almadan önce herkes araştırma yapar. Bu araştırma günler, haftalar hatta aylar sürebilir. Bu araştırmadan sonra birçok marka ve çeşitle karşı karşıya kalınır ve kafalar karışır. Biz Teka olarak sizleri bu işin içinden çıkartıyoruz.

Hem kaliteli hem de görsel olarak estetik ürünlerimiz sayesinde araştırma yapmanıza gerek kalmaz en doğru ürünü bizde bulabilirsiniz. Beyaz eşyaların üretim aşamasında işinde başarılı mühendislerimiz ve yüksek kalite parçalarımızla çalışıyoruz. Bizler yaptığımız işin kalitesine güveniyoruz fakat asla arıza vermez demek zor.

Biz Teka Servis Kartal şubesi olarak üretimdeki kalitemizi tamirat işlemlerimizde de kanıtlıyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede evinize geliyor arıza tespiti yapıyoruz. Eğer ki evde tamir edilebilecek bir arızaysa tamir ediyoruz. Fakat daha büyük bir arızaysa teknik servisimize götürüp tamirat işleminden sonra evinize getiriyoruz. Pazar günleri dışındaki her gün teknik ekibimizle birlikte sizlere kaliteli hizmeti sunmak için hazırız.


Kadıköy Teka Servisi
Telefon:0216 621 44 93
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Hacer

  Kullandığım Teka marka ankastre fırınımın sıcaklık ve dakika ayarlanan manuel ve otomatik kısımları geçen hafta ayarlanamadığı için düğmenin bozuk olabileceğinden şüphelendim. Dakika ve sıcaklıkla oynayamadığım için fırınım devre dışı kaldı. Bu sebeple aradığım Teka Servis Kadıköy, gün içerisinde gelip düğmelerin temassızlıktan kaynaklanan problemini çözerek fırınımı işlevsel haline geri döndürdüler.

 • Elif

  Evlendiğim zaman kaliteli bir bulaşık makinesi olsun diyerek Teka marka bulaşık makinesi satın almıştım. Almış olduğum ilk senelerden bu yana hiçbir sorunu ile de karşılaşmadım. Gayet yüksek performasla bulaşıklarımı tertemiz de yıkıyordu. Ancak yakın zamanda bulaşık makinem E5 arızası verdi. Ben de vakit kaybetmeden Teka Servis Kadıköy şubesine ulaştım. Gelen ekip makinemde ısıtma elemanının arıza yaptığını söyleyip kısa süre içerisinde onarımını yaptı. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Gülten

  Bulaşık makinesini çok dolduran biri değilim. Ama bu aralar makinedeki bulaşık hep ıslak çıkıyor. Ayarlarını da doğru yapıyorum. Ancak düzelme olmadı. Teka servis Kadıköy ile görüşerek arıza durumu hakkında bilgi verdim. Telefonu açan kişi sağ olsun bilgi verdi ve personel yönlendirdi. Gelen ekip rezistans kaynaklı olduğunu söyledi. Yerinde tamir ettiler.

 • Melike

  Bulaşık makinesi arızalarında mutlaka kurumsal bir firma ile çalışmaya özen gösteriyorum. Bunun için ne zaman bir arıza ile karşılaşsam Teka servis Kadiköy arıza kaydı yapıyorum. Çünkü firma kurumsal hizmet veriyor. Aynı zamanda fiyatları da ekonomik. Parça değiştirmeye çalışan diğer firmalar gibi değiller. Neyse arıza onu söylüyorlar.

 • Müge

  Birkaç sene önce mutfağımı yaptırırken Teka servis Kadıköy bayisinden yardim istemiştim. Hem lavabomu hemde musluğumu çok iyi şekilde taktılar. Su ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Verdikleri hizmet ve güler yüzlü olmaları nedeni ile herkese tavsiye edeceğim bir yer. Herkese teka kullanmalarını tavsiye ederim. Her şey için teşekkür ederim.

 • Özlem

  Kullanmakta olduğum Teka markasına ait fırınımın sıcaklık ve zaman ayarlanabilen otomatik ve manuel kısımları geçen hafta birden çalışmamaya başlayınca düğmeye bir şey olduğundan şüphelendim. Dakika ve sıcaklıkla oynayamadığım için fırınım devre dışı kaldı. Bu sebepten ötürü aradığım Teka Servis Kadıköy ekibi gün içerisinde gelip düğmelerin temassızlıktan kaynaklanan sorununu gidererek fırınımı tekrar kullanılabilir hale getirdiler.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR