Teka Servis Kadıköy

Özel TEKA Servis Kadıköy, bulaşık makinesi ve fırınların onarımı, tamiri, orijinal yedek parça temini konularında uzmanlaşmış bir servis hizmetidir.

Neden Biz?

  • Uzman Teknik Ekip: Deneyimli ve uzman teknik ekibimiz, her türlü arıza ve sorunu hızlı bir şekilde çözebilmek için sürekli olarak güncellenen bilgi ve becerilere sahiptir.
  • Hızlı Hizmet: Acil durumlar için hızlı çözüm sunabilen servisimiz, müşterilerinin zamanını en iyi şekilde değerlendirmeyi amaçlar.
  • Müşteri Odaklı Hizmet: Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla çalışırız. Her müşterimiz bizim için özeldir ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarız.

Teka Servis Kadıköy İletişim:

Kadıköy Teka Servisi
Telefon:0216 621 44 93
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Teka Servis Kadıköy” üzerine 6 yorum

  1. Kullandığım Teka marka ankastre fırınımın sıcaklık ve dakika ayarlanan manuel ve otomatik kısımları geçen hafta ayarlanamadığı için düğmenin bozuk olabileceğinden şüphelendim. Dakika ve sıcaklıkla oynayamadığım için fırınım devre dışı kaldı. Bu sebeple aradığım Teka Servis Kadıköy, gün içerisinde gelip düğmelerin temassızlıktan kaynaklanan problemini çözerek fırınımı işlevsel haline geri döndürdüler.

  2. Evlendiğim zaman kaliteli bir bulaşık makinesi olsun diyerek Teka marka bulaşık makinesi satın almıştım. Almış olduğum ilk senelerden bu yana hiçbir sorunu ile de karşılaşmadım. Gayet yüksek performasla bulaşıklarımı tertemiz de yıkıyordu. Ancak yakın zamanda bulaşık makinem E5 arızası verdi. Ben de vakit kaybetmeden Teka Servis Kadıköy şubesine ulaştım. Gelen ekip makinemde ısıtma elemanının arıza yaptığını söyleyip kısa süre içerisinde onarımını yaptı. Kendilerine teşekkür ederim.

  3. Bulaşık makinesini çok dolduran biri değilim. Ama bu aralar makinedeki bulaşık hep ıslak çıkıyor. Ayarlarını da doğru yapıyorum. Ancak düzelme olmadı. Teka servis Kadıköy ile görüşerek arıza durumu hakkında bilgi verdim. Telefonu açan kişi sağ olsun bilgi verdi ve personel yönlendirdi. Gelen ekip rezistans kaynaklı olduğunu söyledi. Yerinde tamir ettiler.

  4. Bulaşık makinesi arızalarında mutlaka kurumsal bir firma ile çalışmaya özen gösteriyorum. Bunun için ne zaman bir arıza ile karşılaşsam Teka servis Kadiköy arıza kaydı yapıyorum. Çünkü firma kurumsal hizmet veriyor. Aynı zamanda fiyatları da ekonomik. Parça değiştirmeye çalışan diğer firmalar gibi değiller. Neyse arıza onu söylüyorlar.

  5. Birkaç sene önce mutfağımı yaptırırken Teka servis Kadıköy bayisinden yardim istemiştim. Hem lavabomu hemde musluğumu çok iyi şekilde taktılar. Su ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Verdikleri hizmet ve güler yüzlü olmaları nedeni ile herkese tavsiye edeceğim bir yer. Herkese teka kullanmalarını tavsiye ederim. Her şey için teşekkür ederim.

  6. Kullanmakta olduğum Teka markasına ait fırınımın sıcaklık ve zaman ayarlanabilen otomatik ve manuel kısımları geçen hafta birden çalışmamaya başlayınca düğmeye bir şey olduğundan şüphelendim. Dakika ve sıcaklıkla oynayamadığım için fırınım devre dışı kaldı. Bu sebepten ötürü aradığım Teka Servis Kadıköy ekibi gün içerisinde gelip düğmelerin temassızlıktan kaynaklanan sorununu gidererek fırınımı tekrar kullanılabilir hale getirdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com