Teka Servis Bahçeşehir

Bahçeşehir’de oturuyor ve TEKA marka bulaşık makineniniz, fırınınız için servis hizmeti almak istiyorsanız paylaşmış olduğumuz bilgileri kullanarak aynı gün için adresinize garantili ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Bahçeşehir Teka Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. Küçük bir butik cafe işletiyorum ve cafemde ev yapımı kek, kurabiye, börek satıyorum. Bu sebeple fırınımı büyük bir özenle araştırıp Teka markasına ait iOven 60 cm 50 Tarif Hafızalı Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp Fırın geçen gün yaptığım yiyecekleri kuru halde çıkarmaya başladı. Daha 2 gün önce aynı tarifle yaptığım yiyeceklerde bu problemi fark edince hemen Teka Servis Bahçeşehir ekibi ile iletişime geçtim. 2 saat içerisinde sabahtan gelen ekip kapağın kapanmasını engelleyen arızalanmış kısmı tamir ederek o günkü zararımı engellemiş oldular.

  2. Yaklaşık olarak 12 senedir evimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Kullanmakta olduğum Teka marka bulaşık makinemi uzun zaman önce aldığım için bir önceki arızasında da yedek parçasını bulmakta çok zorlandım. Geçen gün bulaşık makinemin koku yapmaya başlamasından sonra internette biraz bakındığımda parça değişimi gerektiğini gördüm ve yakınımda bulunan Teka Servis Bahçeşehir şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça ilgili olan ekip çok kısa bir süre içerisinde adresime geldiler. Profesyonel ve işinin ehli olan teknik servis ekibi bulaşık makineme parça temini yaptıktan sonra değişim yaparak sorunumu kökten çözdü. Almış olduğum hem kaliteli hem de profesyonel ve hızlı hizmetten dolayı teknik servis ekibine teşekkür ederim.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com