Teka Servis Bakırköy

Özel TEKA Servis Bakırköy olarak sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için buradayız. Firmamız, uzman kadrosu ve geniş hizmet yelpazesi ile bulaşık makinesi ve fırınlarınızın sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Hizmetlerimiz:

1. Bulaşık Makinesi Onarımı: Bulaşık makinenizde meydana gelen her türlü arızaya karşı uzman teknik ekibimizle hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Bozulan parçaların onarımı ve değişimi konusundaki deneyimimizle, makinenizin performansını ilk günkü gibi sağlıyoruz.

2. Fırın Tamiri: Fırınlarınızın ısınma sorunları, termostat problemleri veya diğer teknik aksaklıkları konusunda uzman teknisyenlerimizle yanınızdayız. Fırınlarınızın güvenliği ve verimliliği için gerekli olan bakım ve onarımları profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


Teka Servis Bakırköy İletişim:

Bakırköy Teka Servisi
Telefon:0850 259 62 28
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

8 Comments

  1. Teka markasına ait HLB 840 WH 60 Cm Hydroclean Teknolojili Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp model Fırını kullanıyorum. Uzun zamandır kullanmama rağmen bana hiçbir problem çıkarmayan fırınım geçen hafta çalışırken birden kapandı ve bir daha açılmadı. Teka Servis Bakırköyü aramam üzerine gelen ekip kablolarından kaynaklanan arızayı gidererek mağduriyetimi ortadan kaldırdılar.

  2. Uzun senelerdir büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Teka marka ankastre fırınımın camı içindeki yemeği dışarı çıkarırken patladı. Bu şekilde kullanılması asla mümkün olmayan fırınım için Teka Servis Bakırköy şubesi ile iletişime geçtim. Kısa sürede evime gelen ekip 1 hafta içerisinde sorunu çözeceklerini söyledi. Gerçekten de aradan 4 gün geçmesine rağmen gelip sorunumu çözdüler. Kendilerine teşekkür ederim.

  3. Genellikle bir ürünü satın alırken servislerinin ne şekilde çalıştığına bakmaktayım. Ufak sorunlar yaşadığım zamanlarda bir şey yapılmaması durumundan kurtulmak için dikkatli olarak alışveriş yaparım. İş yerinde kullanmış olduğum Teka fırınım kısa süre önce bozulunca Teka servis Bakırköy şubesine iş yerime yakın olduğu için arayıp bilgi verdim. Aynı gün gelerek sorunu çözdüler.

  4. Bulaşık makinemiz hiç gürültülü çalışmıyordu. Ancak bir süre sonra gürültülü çalışmaya başladı. Niye oldu anlamadım. Servisi aradım geldiler. Yıkama motoru rulmanında arıza varmış. İlk defa bir servise güvendim. Gayet başarılı bir hizmet verdiler. Arızanın neden kaynaklı olduğundan neler yaptıklarına kadar anlattılar. Aldıkları fiyatı gerçekten hak ediyorlar.

  5. Teka markasına ait HLB 840 WH 60 Cm Hydroclean Teknolojili Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp model fırını uzun zamandır severek kullanıyorum. Uzun zamandır kullanmama rağmen bana hiçbir problem çıkarmayan fırınım geçen hafta çalışırken birden kapandı ve bir daha açılmadı. Teka Servis Bakırköy ekibini aramam üzerine gelen ekip kablolarından kaynaklanan arızayı gidererek mağduriyetimi ortadan kaldırdılar.

  6. Teka markasına ait bulaşık makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için küçük bir problem gibi gözükmese bile yıkamada bu problem eşyaların yıkanmasına bile etki ediyor. Bu sebepten ötürü dün Teka Servis Bakırköy ekibini arayarak problemimden bahsetmem üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeden kaynaklı problem giderildi.

  7. Bulaşık makinemden oldukça memnundum. Ancak geçen akşam kullandığımda su almadığını gördüm. Su almaya çalışıyor ancak bir süre sonra duruyordu. Teka servis Bakırköy’den daha önce hizmet almıştım. Gene aradım personel geldi. Su seviye anahtarı arızalıymış onu değiştirdi. Bir servisin bu kadar kurumsal çalıştığını bu firmada gördüm. Öyle yüksek ücrette almıyorlar.

  8. Uzun yıllardan beri evimde Teka marka buzdolabı kullanıyorum. Buzdolabımın kapağı açık olduğunda da kapalı olduğunda da içerisindeki ışığı yanmıyor. İlk önce ampulünün sıkıntılı olabileceğini düşünsem de soğutmasının da etkilenmeye başladığını fark edince daha fazla problem ilerlemeden Teka Servis Bakırköy şubesini arayıp randevu aldım. Yoğunluktan dolayı ertesi gün gelseler de problemi yerinde tespit edip hasarı hemen giderdiler.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com