İstanbul

Teka Servis Bakırköy

Mutfak, Teka markası için sadece yemek yapılan bir yerden fazlasıdır. Mutfak, mutlu aileler için gülünecek, hayal kurulacak, katkı yapılacak, konuşulacak, karar verilecek, haber paylaşılacak, hayat planları yapılacak ve sonuçta unutulmaz anlar yaşanacak bir mekandır hepimiz için.

Mutlu ailelerin ve özellikle ev hanımlarının gününün büyük çoğunluğu burada geçer. Bu sebep ile mutfaktaki herhangi bir elektronik eşyanın bozulması ev hanımlarının kabusu olabilir. Teka markasına ait arızalarınızı çözümleyen çok fazla sayıda teknik servis bulunur. Tüm servisler gibi Teka Servis Bakırköy olarak başta arızalarınız olmak üzere, tüm teknik konular, montaj, bakım gibi hizmetlerinizi profesyonelce çözümlüyoruz. Bakırköy çevresinde teknik konuda uzman, güler yüzlü, profesyonel bir ekipten destek almak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.

Ekip olarak, her gün ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve mutfakta yeni olanaklar ortaya koyarak size yardımcı olacak yeni çözümler meydana getirmek için çalışıyoruz. Ankastre fırınlarınız hakkında merak ettiğiniz ve ücretler hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerine ulaşarak bilgi alabilir merakınızı giderebilir ve bize ulaşabilirsiniz.


Bakırköy Teka Servisi
Telefon:0216 473 11 52
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Melis

  Teka markasına ait HLB 840 WH 60 Cm Hydroclean Teknolojili Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp model Fırını kullanıyorum. Uzun zamandır kullanmama rağmen bana hiçbir problem çıkarmayan fırınım geçen hafta çalışırken birden kapandı ve bir daha açılmadı. Teka Servis Bakırköyü aramam üzerine gelen ekip kablolarından kaynaklanan arızayı gidererek mağduriyetimi ortadan kaldırdılar.

 • Fatma

  Uzun senelerdir büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Teka marka ankastre fırınımın camı içindeki yemeği dışarı çıkarırken patladı. Bu şekilde kullanılması asla mümkün olmayan fırınım için Teka Servis Bakırköy şubesi ile iletişime geçtim. Kısa sürede evime gelen ekip 1 hafta içerisinde sorunu çözeceklerini söyledi. Gerçekten de aradan 4 gün geçmesine rağmen gelip sorunumu çözdüler. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Fidan

  Genellikle bir ürünü satın alırken servislerinin ne şekilde çalıştığına bakmaktayım. Ufak sorunlar yaşadığım zamanlarda bir şey yapılmaması durumundan kurtulmak için dikkatli olarak alışveriş yaparım. İş yerinde kullanmış olduğum Teka fırınım kısa süre önce bozulunca Teka servis Bakırköy şubesine iş yerime yakın olduğu için arayıp bilgi verdim. Aynı gün gelerek sorunu çözdüler.

 • Ebru

  Bulaşık makinemiz hiç gürültülü çalışmıyordu. Ancak bir süre sonra gürültülü çalışmaya başladı. Niye oldu anlamadım. Servisi aradım geldiler. Yıkama motoru rulmanında arıza varmış. İlk defa bir servise güvendim. Gayet başarılı bir hizmet verdiler. Arızanın neden kaynaklı olduğundan neler yaptıklarına kadar anlattılar. Aldıkları fiyatı gerçekten hak ediyorlar.

 • Esra

  Teka markasına ait HLB 840 WH 60 Cm Hydroclean Teknolojili Isıyı Eşit Dağıtan Surroundtemp model fırını uzun zamandır severek kullanıyorum. Uzun zamandır kullanmama rağmen bana hiçbir problem çıkarmayan fırınım geçen hafta çalışırken birden kapandı ve bir daha açılmadı. Teka Servis Bakırköy ekibini aramam üzerine gelen ekip kablolarından kaynaklanan arızayı gidererek mağduriyetimi ortadan kaldırdılar.

 • Tülay

  Teka markasına ait bulaşık makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için küçük bir problem gibi gözükmese bile yıkamada bu problem eşyaların yıkanmasına bile etki ediyor. Bu sebepten ötürü dün Teka Servis Bakırköy ekibini arayarak problemimden bahsetmem üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeden kaynaklı problem giderildi.

 • Banu

  Bulaşık makinemden oldukça memnundum. Ancak geçen akşam kullandığımda su almadığını gördüm. Su almaya çalışıyor ancak bir süre sonra duruyordu. Teka servis Bakırköy’den daha önce hizmet almıştım. Gene aradım personel geldi. Su seviye anahtarı arızalıymış onu değiştirdi. Bir servisin bu kadar kurumsal çalıştığını bu firmada gördüm. Öyle yüksek ücrette almıyorlar.

 • Pelin

  Uzun yıllardan beri evimde Teka marka buzdolabı kullanıyorum. Buzdolabımın kapağı açık olduğunda da kapalı olduğunda da içerisindeki ışığı yanmıyor. İlk önce ampulünün sıkıntılı olabileceğini düşünsem de soğutmasının da etkilenmeye başladığını fark edince daha fazla problem ilerlemeden Teka Servis Bakırköy şubesini arayıp randevu aldım. Yoğunluktan dolayı ertesi gün gelseler de problemi yerinde tespit edip hasarı hemen giderdiler.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR