Teka Servis Beşiktaş

Özel TEKA Servis Beşiktaş, bulaşık makinesi ve fırın onarımında kaliteli hizmeti, güvenilir teknisyenleri, orijinal yedek parça temini ve 1 yıl garanti imkanı ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz:

  1. Bulaşık Makinesi Onarımı ve Tamiri: TEKA marka bulaşık makinelerinizde meydana gelen her türlü arızaya karşı profesyonel çözümler sunuyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, hızlı ve etkili onarımları ile bulaşık makinelerinizin ömrünü uzatıyor.
  2. Fırın Onarım ve Tamir Hizmetleri: Fırınlarınızda meydana gelen ısıtma problemleri, fonksiyon kayıpları veya diğer arızalar konusunda uzman ekibimiz tarafından kaliteli tamir hizmeti sunuyoruz. Fırınlarınız, ilk günkü performansına kavuşuyor.
  3. Orijinal Yedek Parça Temini: Bulaşık makinesi ve fırınlarınızdaki parça değişimlerinde kullanılan yedek parçalar, TEKA’nın orijinal ürünleriyle değiştirilir. Bu sayede cihazlarınız, orijinal parçalarla optimum performansı sağlar.
  4. 1 Yıl Garanti İmkanı: Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, gerçekleştirdiği her onarım ve tamir işlemi için 1 yıl garanti sunmaktadır. Güvencemiz altında, cihazlarınız uzun ömürlü bir şekilde kullanıma devam eder.
  5. Profesyonel Teknisyenler: Teknik ekibimiz, alanında uzman ve sürekli eğitimden geçmiş profesyonellerden oluşmaktadır. Sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözme konusundaki uzmanlıkları, müşterilerimizin güvenini kazanmamızda önemli bir rol oynamaktadır.

Teka Servis Beşiktaş İletişim:

Beşiktaş Teka Servisi
Telefon:0850 259 88 04
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

4 Comments

  1. Geçen hafta Teka markasına ait ankastre fırınımı ısıtma ve pişirme performansının düşmesi sebebi ile arıza bildirimi yaptığım Teka servis Beşiktaş tamir ettiklerini sanarak geri getirdiler. Ekip gittikten sonra ankastre fırınımın kenarının kocaman bir şekilde çizildiğini fark etmemle servisi aramam bir oldu. Fakat kendileri aldığında öyle olduğunu ve bir şey yapmadıklarını söylediler. Sağlam verip hatalı ürün almak istemiyorsanız bu servise başvurmayın.

  2. Yıllardır taşındığımdan beri evimde Teka marka ankastre fırın kullanıyorum. Şu zamana kadar da herhangi bir arızası veya sorunuyla karşılaşmadım. Fakat geçtiğimiz günlerde fırınımın led ekranı arızalandı ve ekranda yazılan dereceyi tam göstermiyordu. Ben de Teka Servis Beşiktaş şubesini arayarak durumu kendilerine bildirdim. Ertesi gün gelen ekip aynı gün içerisinde fırınımın led ekranını değiştirerek sorunumu çözdü.

  3. Firmanın kesinlikle en iyi çalışan servislerinden biri olan Teka servis Beşiktaş şubesi aynı zamanda tüm soruların cevaplarını rahatlıkla alabildiğimiz bir yer. Kısa süre önce almış olduğum set üstü ocak takımımın bazı sorunları vardı. Servisi arayarak yardım istedim. Anında çözüme ulaştırdılar. Hiç uğraşmadan istediğim sonucu almış bir müşteri olarak yoluma devam ediyorum.

  4. Evimdeki çoğu beyaz eşya Teka markasına ait. Geçenlerde kalabalık misafirim vardı ve Teka marka fırınımın da pişirme gücüne güvenerek tavukları geç saatte pişirme kararı almıştım. Misafirlerimin gelmesine 2 saat kala ısıtmak istediğim fırınım ayarını yaptığım halde açılmayınca hemen iletişim bilgilerini bulduğum Teka Servis Beşiktaş ekibi, gelip fırınımın programlamasından kaynaklanan arızayı giderdiler.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com