İstanbul

Teka Servis Beşiktaş

Teka Servis Beşiktaş olarak siz değerli müşterilerimize en profesyonel hizmeti en hızlı bir şekilde vermekteyiz. Firmamız yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübeyle haftanın altı günü siz değerli müşterilerimize İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde hizmet vermektedir.

Servisimiz ankastre fırın ve bulaşık makinesi montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş ekibimiz değerli müşterilerimize kısa zaman içerisinde ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım, onarım veya montajı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır.

Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firma; arıza kaydı alınmasının ardından kısa bir süre içerisinde müşterinin adresine ulaşır. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kadrosuyla bulaşık makinesi veya ankastre fırınınızı edilebiliyorsa önce yerinde tamir eder, fakat yerinde tamir edilemiyorsa cihazı alıp firmanın bünyesinde tamir eder, sonra kullanıcıya kendisi götürür teslim eder.

Bu hizmetin sonucunda müşteriye 1 yıl süreyle garanti sağlar. Ayrıca hizmet sonunda müşteriye teknik destek vermeye devam eder. Tüm bunların karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla da birçok müşteriden olumlu geri dönüş alan bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Beşiktaş Teka Servisi
Telefon:0216 621 44 93
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Filiz

  Geçen hafta Teka markasına ait ankastre fırınımı ısıtma ve pişirme performansının düşmesi sebebi ile arıza bildirimi yaptığım Teka servis Beşiktaş tamir ettiklerini sanarak geri getirdiler. Ekip gittikten sonra ankastre fırınımın kenarının kocaman bir şekilde çizildiğini fark etmemle servisi aramam bir oldu. Fakat kendileri aldığında öyle olduğunu ve bir şey yapmadıklarını söylediler. Sağlam verip hatalı ürün almak istemiyorsanız bu servise başvurmayın.

 • Erman

  Yıllardır taşındığımdan beri evimde Teka marka ankastre fırın kullanıyorum. Şu zamana kadar da herhangi bir arızası veya sorunuyla karşılaşmadım. Fakat geçtiğimiz günlerde fırınımın led ekranı arızalandı ve ekranda yazılan dereceyi tam göstermiyordu. Ben de Teka Servis Beşiktaş şubesini arayarak durumu kendilerine bildirdim. Ertesi gün gelen ekip aynı gün içerisinde fırınımın led ekranını değiştirerek sorunumu çözdü.

 • Şule

  Firmanın kesinlikle en iyi çalışan servislerinden biri olan Teka servis Beşiktaş şubesi aynı zamanda tüm soruların cevaplarını rahatlıkla alabildiğimiz bir yer. Kısa süre önce almış olduğum set üstü ocak takımımın bazı sorunları vardı. Servisi arayarak yardım istedim. Anında çözüme ulaştırdılar. Hiç uğraşmadan istediğim sonucu almış bir müşteri olarak yoluma devam ediyorum.

 • Melike

  Evimdeki çoğu beyaz eşya Teka markasına ait. Geçenlerde kalabalık misafirim vardı ve Teka marka fırınımın da pişirme gücüne güvenerek tavukları geç saatte pişirme kararı almıştım. Misafirlerimin gelmesine 2 saat kala ısıtmak istediğim fırınım ayarını yaptığım halde açılmayınca hemen iletişim bilgilerini bulduğum Teka Servis Beşiktaş ekibi, gelip fırınımın programlamasından kaynaklanan arızayı giderdiler.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR