Teka Servis Beykoz

Özel TEKA Servis Beykoz, bulaşık makinesi ve fırınların geniş yelpazede olan arızalarını gidermek konusunda deneyimli ve uzman bir teknik kadroya sahiptir. Eğitimli teknisyenlerimiz, her marka ve modeldeki cihazları titizlikle inceleyerek sorunları tespit eder ve en etkili çözümü uygular.

Bulaşık Makinesi ve Fırın Tamir Hizmeti

Bulaşık makinesi ve fırınlarınızın performansında meydana gelen düşüşleri, Özel TEKA Servis Beykoz ile sonlandırabilirsiniz. Cihazlarınızın tamir işlemlerini titizlikle gerçekleştiren servisimiz, en kısa sürede ve en uygun maliyetlerle çözüm sunar. Her aşamada müşteriye detaylı bilgi vererek şeffaf bir iletişim sağlamak, Özel TEKA Servis Beykoz’un prensipleri arasında yer alır.


Teka Servis Beykoz İletişim:

Beykoz Teka Servisi
Telefon:0216 622 65 06
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Teka Servis Beykoz” üzerine 5 yorum

  1. Çocuklu ev hanımları için fırınlı ocak kalabalık misafirlerin yükünün altından kalkmak için neredeyse bir kurtarıcı. Fakat yıllardır kullandığım Teka markasına ait ankastre fırınım bu sefer beni kurtarmadı aksine batırdı. 2 gün önce misafirlerime hazırladığım yemek için her zamanki ayarına getirerek çalıştırdığım fırınımdan yemeğin üstü yanık altı pişmemiş bir şekilde çıkardım. Ayarına baktığım zaman ise bıraktığım ayarda değildi. Hemen Teka servis Beykoz’a durumu bildirmem üzerine gelen ekip gelip düğmeyi tamir ettiler.

  2. Uzun senelerdir evimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Gerçekten de performansı göz önüne alındığında çok kaliteli bir marka olduğunu söyleyebilirim. Ancak kullandığım makine yakın zamanda Err3 hatası vermeye başladı. Vakit kaybetmeden Teka Servis Beykoz isimli teknik servis firmasını çağırdım. Gelen ekip sıcaklık sensöründe arıza meydana geldiğini söyleyip kısa süre içerisinde makinemi onarıp sorunumu çözdü.

  3. Yıllardır kullandığım Teka markasına ait ankastre fırınım bu sefer beni kurtarmadı aksine batırdı. 2 gün önce misafirlerime hazırladığım yemek için her zamanki ayarına getirerek çalıştırdığım fırınımdan yemeğin üstü yanık altı pişmemiş bir şekilde çıkardım. Ayarına baktığım zaman ise bıraktığım ayarda değildi. Durumu farketmem üzerine Hemen Teka servis Beykoz ekibi ile iletişime geçip durumu bildirdim, gelen ekip gelip düğmeyi tamir ettiler.

  4. Evimde uzun yıllardır kullanırken hiçbir problem yaşamadığım Teka marka bulaşık makinem E4 isimli hatayı verdi ve makinede su kaçakları olduğunu farkettim. Ben de vakit kaybetmeden durumu Teka Servis Beykoz şubesine bildirdim ve çok acil bir şekilde gelmelerini rica ettim. Sağolsunlar çok kısa bir süre içerisinde adresime gelip, makinemi onarım arızayı tamamen ortadan kaldırdılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com