İstanbul

Teka Servis Beykoz

Ankastre fırın ve bulaşık makineleri insan hayatını kolaylaştıran en büyük icatlardandır. Bu makinelerin ömrünü uzatmak arıza çıkarmamasını sağlamak bizim elimizdedir. Düzgün bir şekilde olan kullanımda makinenizin bozulma riskini düşürürsünüz. Aynı şekilde düzenli bakım yaptırırsanız da düşürürsünüz.

Fırın ve bulaşık makinenizin bakım zamanını servisimiz size haber verir ve isteğinize bağlı olarak evinize gelip bakımı yapar. Uzun yıllardır başarılı, profesyonel ve işlerinde uzman teknik elemanlarımızla Teka Servis Beykoz olarak size hizmet vermekteyiz. Arıza durumlarında bazen makinelerinizin parça değişimine ihtiyacı olur.

Biz Teka Servis olarak size bir senelik değişim garantisi veririz. Tabii ki bunun yanında işçiliğimiz için de bu garanti geçerlidir. Evinizde çok büyük rolü olan bu makinelerin sıkıntı çıkardığı durumlarda Pazar günleri haricindeki haftanın her günü bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Sizin markamıza ve servisimize olan güveninizi arttırmak için elimizden geleni en iyi şekilde yapacağımıza emin olabilirsiniz. Bize olan güveniniz markamızı ve bizi onurlandırır. Bize tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Beykoz Teka Servisi
Telefon:0216 622 65 06
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

 • Şeyda

  Çocuklu ev hanımları için fırınlı ocak kalabalık misafirlerin yükünün altından kalkmak için neredeyse bir kurtarıcı. Fakat yıllardır kullandığım Teka markasına ait ankastre fırınım bu sefer beni kurtarmadı aksine batırdı. 2 gün önce misafirlerime hazırladığım yemek için her zamanki ayarına getirerek çalıştırdığım fırınımdan yemeğin üstü yanık altı pişmemiş bir şekilde çıkardım. Ayarına baktığım zaman ise bıraktığım ayarda değildi. Hemen Teka servis Beykoz’a durumu bildirmem üzerine gelen ekip gelip düğmeyi tamir ettiler.

 • Beykoz TEKA Tamir Servis Merkezi

  […] Teka Servisi Çözümleri Firmamız Teka Servis Beykoz hizmetleri kapsamında tüketici dostu bir yaklaşım sergilemektedir. Özellikle de Teka markalı […]

 • Semra

  Uzun senelerdir evimde Teka marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Gerçekten de performansı göz önüne alındığında çok kaliteli bir marka olduğunu söyleyebilirim. Ancak kullandığım makine yakın zamanda Err3 hatası vermeye başladı. Vakit kaybetmeden Teka Servis Beykoz isimli teknik servis firmasını çağırdım. Gelen ekip sıcaklık sensöründe arıza meydana geldiğini söyleyip kısa süre içerisinde makinemi onarıp sorunumu çözdü.

 • Şükran

  Yıllardır kullandığım Teka markasına ait ankastre fırınım bu sefer beni kurtarmadı aksine batırdı. 2 gün önce misafirlerime hazırladığım yemek için her zamanki ayarına getirerek çalıştırdığım fırınımdan yemeğin üstü yanık altı pişmemiş bir şekilde çıkardım. Ayarına baktığım zaman ise bıraktığım ayarda değildi. Durumu farketmem üzerine Hemen Teka servis Beykoz ekibi ile iletişime geçip durumu bildirdim, gelen ekip gelip düğmeyi tamir ettiler.

 • Emine

  Evimde uzun yıllardır kullanırken hiçbir problem yaşamadığım Teka marka bulaşık makinem E4 isimli hatayı verdi ve makinede su kaçakları olduğunu farkettim. Ben de vakit kaybetmeden durumu Teka Servis Beykoz şubesine bildirdim ve çok acil bir şekilde gelmelerini rica ettim. Sağolsunlar çok kısa bir süre içerisinde adresime gelip, makinemi onarım arızayı tamamen ortadan kaldırdılar.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR