İstanbul

Teka Servis Beyoğlu

Her gün ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve mutfakta yeni olanaklar ortaya koyarak size yardımcı olacak yeni çözümler meydana getirmek için çalışan Teka markası olarak en başından beri en kaliteli ürünleri, en modern ve özgün tasarımları ve en iyi yenilikleri makul bir fiyat karşılığı sunmaya özen gösterdik.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, ekonomik ödeme koşulları çerçevesinde sizlere hizmet sunmaktadır. Başta buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi olmak üzere tüm beyaz eşyalarda hizmet veren Teka Servis Beyoğlu olarak bozulan ürünlerinizin arıza bölgesindeki kontrollerden sonra ürünün diğer kısımlarını da kontrol etmekteyiz.

Teka Servis Beyoğlu olarak Teka markasına ait ankastre fırın ve bulaşık makinelerinizin bakım, onarım ve montaj işleri alanında siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Teknik servis hizmetimiz bozulan ankastre ve bulaşık makinelerinizde sizler için en doğru çözümleri üretip sorunlarınızı çözer. Sadece hizmet öncesi değil, firmamız hizmet sonrasında da teknik desteğini asla kesmez. Sizlere verdiği hizmete 1 yıl süreyle de garanti verir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçilir.


Beyoğlu Teka Servisi
Telefon:0216 473 11 52
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

  • Berna

    Evimdeki çoğu beyaz eşya Teka markasına ait. Geçenlerde kalabalık misafirim vardı ve Teka marka fırınımın da pişirme gücüne güvenerek tavukları geç saatte pişirme kararı almıştım. Misafirlerimin gelmesine 2 saat kala ısıtmak istediğim fırınım ayarını yaptığım halde açılmayınca hemen iletişim bilgilerini bulduğum Teka Servis Beyoğlu, gelip fırınımın programlamasından kaynaklanan arızayı giderdiler.

  • Suna

    Yaşadığım deneyimlerimden yola çıkarak söyleyebilirim ki aldığım en iyi hizmet kesinlikle Teka servis Beyoğlu şubesi sayesindedir. Genellikle ürünleri alırken çok araştırma yaparım fakat teka ürünlerini araştırmadan aldım. Gayet memnun kaldım. Ankastre ocağımda yaşadığım düğme sorunu için kendilerini aradım. Hızlı bir şekilde düğme değişimini gerçekleştirdiler. Hizmet için teşekkür ederim.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR