Teka Servis Beyoğlu

Özel TEKA Servis Beyoğlu, bulaşık makinelerinizde meydana gelen her türlü arıza ve sorunla ilgili çözümler sunmaktadır. Profesyonel teknisyen kadrosu, en karmaşık sorunları bile hızlı bir şekilde tespit ederek etkili çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan firma, bulaşık makinesi onarım ve tamir işlemlerini uzmanlıkla gerçekleştirir.

Fırın Onarım ve Tamir Hizmeti:

Fırınlar, evlerimizde lezzetli yemekler hazırlamamıza yardımcı olan önemli cihazlardan biridir. Ancak, fırınlar da zaman içinde çeşitli arızalara maruz kalabilir. Özel TEKA Servis Beyoğlu, fırınlarınızın her türlü teknik sorununa çözüm sunmak üzere donanımlı bir ekip ile hizmet vermektedir. Fırın onarım ve tamirinde kullanılan orijinal yedek parçalar, uzun ömürlü ve güvenilir çözümler sunmaktadır.


Teka Servis Beyoğlu İletişim:

Beyoğlu Teka Servisi
Telefon:0850 446 02 15
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Comments

  1. Evimdeki çoğu beyaz eşya Teka markasına ait. Geçenlerde kalabalık misafirim vardı ve Teka marka fırınımın da pişirme gücüne güvenerek tavukları geç saatte pişirme kararı almıştım. Misafirlerimin gelmesine 2 saat kala ısıtmak istediğim fırınım ayarını yaptığım halde açılmayınca hemen iletişim bilgilerini bulduğum Teka Servis Beyoğlu, gelip fırınımın programlamasından kaynaklanan arızayı giderdiler.

  2. Yaşadığım deneyimlerimden yola çıkarak söyleyebilirim ki aldığım en iyi hizmet kesinlikle Teka servis Beyoğlu şubesi sayesindedir. Genellikle ürünleri alırken çok araştırma yaparım fakat teka ürünlerini araştırmadan aldım. Gayet memnun kaldım. Ankastre ocağımda yaşadığım düğme sorunu için kendilerini aradım. Hızlı bir şekilde düğme değişimini gerçekleştirdiler. Hizmet için teşekkür ederim.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com