Teka Servis Şişli

Günlük hayatta en çok kullanılan ev aletlerinden olan bulaşık makineleri ve fırınlar, zaman içinde çeşitli sebeplerle arızalanabilirler. Bu gibi durumlarda ihtiyaç duyulan profesyonel destek ve güvenilir hizmet, işte tam da bu noktada Özel TEKA Servis Şişli devreye giriyor.

Profesyonel Teknisyenler ile Hızlı ve Güvenilir Onarım Hizmeti

Özel TEKA Servis Şişli, bulaşık makinesi ve fırınların her türlü teknik arızasına karşı uzmanlaşmış bir ekip ile hizmet vermektedir. Deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimiz, sorunları hızlı bir şekilde teşhis eder ve etkili çözümler sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, onarım işlemlerini en kısa sürede tamamlarız.


Teka Servis Şişli İletişim:

Şişli Teka Servisi
Telefon:0850 259 72 93
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

One comment

  1. Teka markasına ait kullanmakta olduğum ankastre bulaşık makinem 3 yılı aşkın bir süredir bana hiç problem çıkarmamıştı. Geçen gün bulaşıklarımın çoğunu yıkama sonrası makineden çizik bir şekilde çıkardım. Deterjandan kaynaklandığını düşünerek bir sonrakileri farklı deterjanla yıkamama rağmen gene aynısı olunca Teka Servis Şişli’ye durumu bildirdim ve gelen ekip deterjan gözünden kaynaklanan problemi profesyonellikle giderdiler.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com