İstanbul

Teka Servis Şişli

Teka Servis Şişli uzun seneler önce Teka markasının başta buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi olmak üzere tüm beyaz eşyaların arıza onarım, bakım, montaj hizmeti veren İstanbul’un Şişli ilçesinde kurulmuş bir özel teknik servis firmasıdır. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi tamir, bakım ve montaj hizmetleri veren firmamız uzun senelerden beri sayısız müşterimizin tamir, bakım ve montaj işini yapmış ve çok güzel geri dönüşler almıştır. Alanında uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz bulaşık makinesi ve ankastre fırınlarınızda meydana gelen her türden arızayı en hızlı ve güvenilir bir şekilde giderir.

Teka markasına ait buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinenizde bakım, onarım veya montaj ihtiyacı varsa alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz her daim sizlerin hizmetinde. Arıza tespit ve çözümünde ekibimiz tarafından birinci sınıf kalitede ekipmanlar kullanır. Aynı şekilde yedek parça değişiminde de birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılır. Yedek parça veya onarım sonunda siz değerli müşterilerimize 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçilir. Bunun yanı sıra bakım ve montaj hizmetlerinde özenli ve kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir. Kaliteli hizmet denince akla gelen firmamızda siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Şişli Teka Servisi

Telefon:0850 259 72 93
Mesai Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

  • Aysun

    Teka markasına ait kullanmakta olduğum ankastre bulaşık makinem 3 yılı aşkın bir süredir bana hiç problem çıkarmamıştı. Geçen gün bulaşıklarımın çoğunu yıkama sonrası makineden çizik bir şekilde çıkardım. Deterjandan kaynaklandığını düşünerek bir sonrakileri farklı deterjanla yıkamama rağmen gene aynısı olunca Teka Servis Şişli’ye durumu bildirdim ve gelen ekip deterjan gözünden kaynaklanan problemi profesyonellikle giderdiler.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR