Teka Servis

Teka marka cihazlarda zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu arızalar cihazların verimli şekilde kullanılmasına engel olurken, günlük işlerin aksamasına zemin hazırlar. Bu nedenle hane halkı tarafından cihaz arızalarına acil olarak çözüm aranması gerekmektedir. Teka marka cihazların bakım ve onarım işlemlerini üstlenen Teka servis her türlü arızaya karşı garantili çözümler sunmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise Teka servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra müşteri hizmetleri tarafından size en yakında konumda bulunan servis ekibi tarafınıza yönlendirilir.

Cihazınızın onarım işlemleri tamamlandığında da servis aracıyla birlikte adresinize teslim edilmiş olacaktır. Servis sürecinin zorluğunu alan Teka servis İstanbul ve İzmir’in her noktasına hizmet verir.

Teka servis tarafından aynı zamanda Teka marka cihazların bakım işlemleri de yapılmaktadır. Elektronik cihazları uzun süre kullanabilmek için bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılması tavsiye edilir. Bakım işlemleri doğru ve zamanında yapılan elektronik cihazların daha uzun süreli kullanımı söz konusu olacaktır. Bakım işlemlerini detaylı olarak yürüten servis cihazın ilk günkü performansına geri dönmesine neden olacaktır.

Öte yandan onarım süreci sırasında onarımı mümkün gözükmeyen cihaz parçalarının da servis tarafından değiştirilmesi sağlanır. Değişimi yapılan cihaz parçaları servis garantisi altındadır. Bir yıllık süre içinde cihaz parçasında arıza olduğu takdirde onarım işlemi ücretsiz olarak servis tarafından yapılır.

SERVİS ÇAĞIR
Onarimmerkezleri.com Electservis.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com